Електропривід для розпашних воріт Nice TO 7024 (Італія)

Електропривід для розпашних воріт Nice TO 7024 (Італія)
Виробник: Nice (Італія)
Код товара: AV-000264
Наявність: В наявності

Електропривод Nice TO 7024 являє собою особливу версію для дуже напруженої роботи з важкими воротами. Він може розвивати зусилля до 2700Н. Являє собою модель третього покоління. Корпус приводу складається з 2-х міцних алюмінієвих частин цілісного лиття, оброблених фарбою на основі поліестеру. Надійно захищає внутрішні деталі від атмосферного дії.

Nice TO 7024 призначений для автоматизації унікальних важких орних воріт, кожна стулка яких може важити до 1.7 тонни, досягаючи при цьому ширини 7 метрів. Цей привід призначений, звичайно, для дуже великих промислових і громадських об'єктів. Редуктор TO 7024 - самоблокується. Це означає, що в закритому стані стулки воріт зрушити з місця не вдасться. Тому додаткові електричні замки годі й купувати. Пристрій має вбудовані механічні упори положень «відкрито» і «закрито». Внутрішні пересуваються складові виготовлені зі сталі, легких сплавів і полімерів.

Магнітний енкодер, в складі пристрою, при появі перешкоди на шляху руху стулок, відразу ж їх зупиняє. Таким чином, забезпечується безпечна експлуатація воріт. Nice TO 7024 може бути встановлений як для відкривання стулок всередину, так і назовні. Простий монтаж і зручне підключення електричних з'єднань можливі завдяки запатентованій технології BlueBUS. Тобто, всі додаткові пристрої підключаються до блоку управління за все двома проводами, без дотримання полярності. Привід воріт Nice може управлятися від блоку MС824H, який може забезпечити такі функції:

  • плавний старт і зупинку стулок;
  • подвійну технологію виявлення перешкод;
  • режим часткового відкриття (хвіртки) для забезпечення проходу пішоходів;
  • «фототест» - кожен робочий цикл починається тільки після підтвердження працездатності всіх підключених пристроїв безпеки.

Підвищений передавальне відношення черв'ячної пари забезпечує плавність ходу стулки. Експлуатація автоматики комфортна завдяки тому, що TO 7024 працює безшумно.

Найпопулярніші товари

Відгуки про товар

Написати відгук

    Погано           Добре