Електропривід автоматики для розпашних воріт Roger R23/371+LT303 з подовженими важелями

Електропривід автоматики для розпашних воріт Roger R23/371+LT303 з подовженими важелями
Виробник: Roger (Італія)
Код товара: AV-000244
Наявність: В наявності

Roger R23/372 привід важільного типу для розпашних воріт із важелями LT303 шириною стулки до 4 метрів -універсальне рішення для розпашних воріт, змонтованих на широких колонах, коли установка лінійних приводів неможлива або непрактична.

У стандартній комплектації привід оснащений вимикачами кінцевих положень, що дозволяють з високою точністю регулювати кут відкривання воріт. При цьому відпадає необхідність установки упорів для стулок.

Самоблокуючий редуктор надійно замикає ворота без установки додаткових замків. На випадок відсутності напруги в електромережі, для відкривання воріт вручну, передбачена практична рукоятка розблокування, що відмикається персональним ключем. Додатково, привід може комплектуватися системою дистанційного розблокування з тросом.

Стійкі до впливу корозії оцинковані важелі скріплені між собою і зі стулкою потужними болтами і високоточними втулками. Це надає руху воріт додаткову плавність, виключає скрипи, зменшує тертя і знос механізмів. Завдяки вигнутій формі одного з сегментів, відсутні зони перехисту важелів, що забезпечує захист від защемлень.

Довгий шарнірний важіль LT303 дозволяє монтувати привід зсередини території, що охороняється, навіть в тому випадку, коли стулка воріт відчиняються назовні. Така установка не захаращує отвір і не порушує архітектурну естетику воріт.

Монтажна пластина зі сталі товщиною 5 мм забезпечує жорстке кріплення редуктора на поверхнях будь-якого типу. Універсальна конструкція дозволяє використовувати одну модель приводу для відкривання правої і лівої стулок.

Комплектація:

  • R23/371+LT303 привід + подовжений важіль - 1 шт

Найпопулярніші товари

Рекомендовані товари

  • Всі

Відгуки про товар

Написати відгук

    Погано           Добре