Комплект автоматики для розпашних воріт Nice Walky 2024 KCE/0 (Італія)

Комплект автоматики для розпашних воріт Nice Walky 2024 KCE/0 (Італія)
Виробник: Nice (Італія)
Код товара: AV-000263
Наявність: В наявності

До складу комплекту входить: 

  • електропривід  -2шт; 
  • блок управління MC424; 
  • приймач сигналу SMXI;
  • пульт ДУ 2-х канальний

Додатково: 

  • фотоелементи EPM зовнішнього встановлення;
  • сигнальна лампа вбудована антена 24В  і для системи BlueBUS, помаранчева

Італійська копання NICE намагається забезпечити автоматизацію орних воріт будь-яких конструкцій. З цією метою була випущена спеціальна серія електроприводних механізмів, які можна встановлювати на дуже легкі, невеликі, ворота з дерева або з пластика. Вони можуть монтуватися в обмеженому просторі - наприклад, впритул до стіни. Цьому сприяє оригінальна конструкція приводів.

NICE WL 1024 відноситься до нереверсивним шарнірно-важільним приводам. Вони оснащені унікальними механізмами, сучасною електронікою. Керованість і зручність їх експлуатації - на найвищому рівні. Комплект NICE Walky 2024 KCE/0 встановлюється двостулкові ворота, у яких ширина стулок не перевищує 1.8 метра, а їх вага - не більше 180 кг.

Незважаючи на високий показник інтенсивності - 50 циклів на годину, привід Nice орних воріт все ж призначений для легких конструкцій, зазвичай встановлюються в домогосподарствах та інших об'єктах приватного сектора. Його важіль можна відрегулювати в довжину так, щоб обладнання можна було встановити навіть в складному отворі - на невеликі колони до 10 см.

Комплект монтується легко і швидко. Робота полегшується завдяки використанню оригінальної технології BlueBUS. Вона дає можливість, при підключенні елементів, обмежитися лише двома проводами без дотримання полярності. У комплект Nice Walky 2024 входять два низьковольтних приводу, двигуни яких працюють від напруги 24В постійного струму. Вони можуть відкрити ворота, на 90 градусів, за 7 секунд.

Блок управління, вбудований в привід WL 1024С - багатофункціональний, сучасний і може інтегруватися в інноваційні системи OPERA і SOLEMYO від NICE. Він програмується за допомогою всього однієї кнопки і автоматизує всі операції. Ворота закриваються плавно і м'яко, так само відбувається пуск і зупинка. Крайні положення стулки можна виставити автоматично. Електроніка запам'ятає ці настройки і збереже їх. Якщо по шляху руху стулок буде виявлена ​​перешкода, енкодер тут же їх зупинить. У конструкції передбачено підключення резервних джерел живлення.

Найпопулярніші товари

Відгуки про товар

Написати відгук

    Погано           Добре