Електропривід для розпашних воріт Nice ME 3000 (Італія)

Електропривід для розпашних воріт Nice ME 3000 (Італія)
Виробник: Nice (Італія)
Код товара: AV-000265
Наявність: В наявності

Електроприводи NICE ME 3000 використовуються для автоматизації управління одностулковими і двостулковими розпашними воротами, ширина кожної з яких може досягати 3.5 метрів, а вага - 600 кг. Корпус приводу встановлюється під землею в проїжджу частину, а крутний вал кріпиться до стулки воріт знизу. Важливо: передавальний вал редуктора повинен знаходиться на одній осі обертання зі стулкою. Ворота виготовляються з урахуванням вимог до установки цих електроприводів. Крім того, необхідно забезпечити правильну організацію дренажу стічних вод.

У стандартному варіанті виконання NICE ME 3000 забезпечує відкривання стулок на кут 110 градусів. Щоб ворота відкривалися на 180 °, потрібна установка додаткового обладнання. Редуктор приводу - самоблокується. Він забезпечує надійну фіксацію воріт в закритому стані при впливі з зовнішнього боку. Якщо кожна стулка ширше 2.5 метрів, для забезпечення безпеки краще поставити додатковий електричний замок.

У складі приводу для розгорнутих воріт NICE йде важіль кріплення стулки і упор закритого положення. Корпус механізму має клас захисту IP67. Він герметичний і запобігає внутрішні деталі механізму від несприятливого впливу вологи. Електродвигун пристрою працює від напруги 230 В / 50Гц змінного струму. Двигун повністю складається з деталей, виготовлених з металевих сплавів.

До приводу для воріт Nice додатково зверніть увагу на таке обладнання:

  • блок керування A60 / A - як для одного, так і для 2-х електроприводів 230В;
  • 4-х канальний вбудований радіоприймач SMXI;
  • 2-х канальний пульт дистанційного керування Flo2RE;
  • замковий вимикач для зовнішньої установки MOSEU.

Слід звернути увагу на те, що установку NICE ME 3000 не можна проводити без таких додаткових аксесуарів, як:

  • нова фундаментна коробка Metro Box з катафорезним зовнішнім покриттям MECF;
  • система розблокування ключем MEA2.

Найпопулярніші товари

Відгуки про товар

Написати відгук

    Погано           Добре