Приймач зовнішній Gant MULTI RX

Приймач зовнішній Gant MULTI RX
Виробник: Gant (Китай)
Код товара: AV-000210
Наявність: В наявності

Зовнішній приймач RX Multi створений для управління автоматикою і шлагбаумами будь-яких виробників, де в роботі використовуються пульти таких фірм: Gant, Nice, Came, FAAC, An-Motors, Doorhan, BFT, Roger, Marantec, Sommer, Liftmaster, Hormann (крім BiSecur) , Key, Beninca, Erreka, King Gates. Приймач RX Multi дозволяє записувати пульти на будь-якій частоті від 433 до 868 Мгц, так само можливий запис пультів як з динамічним кодом (роллінг код), так і з постійним статичним.

Серія Multi - серія універсальних приймачів Gant, що поєднує в собі зручність, надійність і абсолютну безпеку використання! Gant RX Multi має можливість запам'ятати до 400 пультів. Універсальна система дає високий рівень безпеки, працює як з динамічним, так і з постійним кодом на частоті 433 МГц або 868 МГц.

На приймачі RX Multi одночасно використовувати пульти на частоті 868 не вийти (наприклад Hormann і FAAC одночасно працювати не будуть, тільки щось одне з них), винятком є ​​пульти, що працюють на частоті 433.92 МГц, а саме Came, An-Motors, Key, King Gates, Roger та також китайські пульти, всі вони можуть одночасно використовуватися в роботі з приймачем. Память приймача Gant RX Multi розрахована на 500 пультів (по 250 пультів на кожному каналі)

Приймач універсальний зовнішній 2-канальний Gant RX Multi відмінно підходить для управління в'їзними і гаражними воротами, шлагбаумами, захисними ролетами і маркізами. Приймач RX Multi використовується в новітніх поколіннях приводів і шлагбаумів фірми Gant - ергономічний, з світлодіодом сигналізує про операції, DIP-перемикачами, кнопками програмування і зниженим споживанням струму для підвищення автономності. Приймач Gant RX Multi має радіус дії пульта до 100 м.

Найпопулярніші товари

Рекомендовані товари

  • Всі

Відгуки про товар

Написати відгук

    Погано           Добре