Автоматичний шлагбаум

Сітка:

Шлагбаум Nice WIDE M автоматичний

28 520 грн

Серія автоматичних шлагбаумів WIDE M, від італійської компанії Nice, добре зарекомендувала себе на о..

Шлагбаум BFT MOOVI 30 автоматичний

24 490 грн

Автоматичний шлагбаум BFT MOOVI 30 призначений для обмеження доступу на територію з шириною проїзду ..

Шлагбаум DoorHan BARRIER-4000 зі стрілою 4 метри

14 353 грн

Шлагбаум Doorhan Barrier-4000 - відмінний вибір для обмеження виїзду і в'їзду на територію об'єктів,..

Шлагбаум Erreka NET 6

22 785 грн

Шлагбаум Erreka NET 6 - сучасне рішення для контролю в'їзду та виїзду транспорту на обгороджени..

-20%

Шлагбаум Gant 306 (телескопічна стріла 3,7-6м)

16 120 грн 20 119 грн

Бюджетний варіант шлагбаума Gant 306 призначений для використання на невеликих об'єктах. Це можуть б..

Шлагбаум Nice WIDE L автоматичний

37 262 грн

Високотехнологічний автоматичний шлагбаум Nice WIDE L – розробка відомого італійського виробника Nic..

Шлагбаум Nice X-BAR 4 автоматичний

21 855 грн

Високотехнологічна серія шлагбаумів X-Bar, від компанії Nice, знайшла своє застосування на самих різ..

Шлагбаум Roger Bionik 4 Швидкісний Високоінтенсивний

36 549 грн

Шлагбаум Roger Bionik 4 призначений для обмеження доступу на територію з шириною проїзду до 3,8 метр..

Шлагбаум BFT MOOVI 60 - 5м автоматичний

27 218 грн

Автоматичні шлагбауми BFT Moovie 60 добре себе зарекомендували на ділянках організацій і підприємств..

Шлагбаум DoorHan BARRIER-5000 зі стрілою 5 метрів

14 880 грн

Шлагбаум автоматичний Doorhan BARRIER-5000 призначений для огородження в'їзного прорізу до 5 м. Уста..

Шлагбаум Erreka NET 4

20 460 грн

Шлагбаум Erreka NET 4 - сучасне рішення для контролю в'їзду та виїзду транспорту на обгороджени..

-18%

Шлагбаум Gant 806 (телескопічна стріла 3,7-6м)

17 360 грн 21 049 грн

Шлагбаум Gant 806 призначений для використання на самих різних об'єктах. Серед них – автостоянки, ав..

Шлагбаум Roger Bionik 6 Швидкісний Високоінтенсивний

58 032 грн

Шлагбаум Roger Bionik 6 призначений для обмеження доступу на територію з шириною проїзду до 6 метрів..

Ланцюговий барєр Erreka OMNI

33 635 грн

Ланцюговий автоматичний бар'єр Erreka OMNI для проїзду до 20 метрів. Надійна робота, висока точ..

Шлагбаум BFT MOOVI 60 – 6м автоматичний

28 241 грн

Автоматичні шлагбауми BFT застосовуються в основному на промислових об'єктах з інтенсивністю руху до..

Шлагбаум DoorHan BARRIER-6000 зі стрілою 6 метрів

15 190 грн

Шлагбаум DoorHan BARRIER-6000 серії Barrier - сучасне рішення для контролю в'їзду та виїзд..

Показано з 1 по 16 із 27 (всього 2 сторінок)

Згідно статистики в Україні на кожну 1000 жителів приходиться близько 250 авто. Це означає, що приблизно четверта частина населення має власний транспорт. Якщо не контролювати такий потік машин – це може призвести до сумних наслідків. Саме тому законодавство регулює швидкість, а промислові підприємства та стоянки встановлюють спеціальні шлагбауми та боларди.

Автоматичні шлагбауми та боларди – системи, що доцільно встановити на території будь-якого підприємства

 

Кому потрібно придбати шлагбаум?

 1. Власнику підприємства: якщо на вашому підприємстві є велика кількість працівників та прохідна - вам необхідно встановити  шлагбаум.  Це дозволить охороні контролювати кількість транспорту на території підприємства.
 2. Уповноваженій особі за безпеку на залізниці:залізничні станції дуже часто пролягають через населені пункти. Коли немає потягів через певну ділянку проїжджають авто, за десять хвилин до проходження потягу закривається шлагбаум і рух транспорту через ділянку припиняється.
 3. Власнику будь-якого іншого об'єкта: в цілях безпеки шлагбауми можна встановлювати в приватних котеджах, на території невеликих підприємств та інших об'єктах.
 4. Власнику платних стоянок: незалежно від місця знаходження і кількості клієнтів, платні стоянки повинні бути обладнанні автоматизованими шлагбаумами. Це робиться в цілях безпеки та контролю руху транспорту.

Автоматичний шлагбаум – один з найкращих заходів безпеки на території будь-якого об’єкта.

Кому потрібно придбати боларди?

 1. Власникам великих підприємств: на їх території зазвичай облаштовують стоянку для співробітників. Контроль місць без спеціальних болардів здійснювати практично неможливо.
 2. Власникам стоянок: тут боларди в апріорі повинні бути. Без них неможливо грамотно скласти систему паркування та забезпечити безпеку клієнтам.
 3. Власникам торгових центрів, магазинів, тощо: будь-який об'єкт, біля якого паркується понад 10 машин, мусить бути облаштований болардами. Це робиться в цілях безпеки.

Найпростіший приклад встановлених автоматичних болардів.

Як обрати шлагбаум?

Методика підбору автоматичних шлагбаумів дуже проста:

 1. Виміряти ширину в'їзду – частина дорожнього полотна, по якій здійснюється рух. Також, це може бути відстань від однієї опори до іншої (прохідна будь-якого заводу).
 2. Підібрати автоматичний шлагбаум з довжиною стрілки, більшою від ширини в'їзду. Так, для ширини в'їзду 4 м підійде стріла довжиною 4,2 м.
 3. Після того, як обрали довжину стрілки, потрібно звернути увагу на такі параметри: час підйому стріли, кількість робочих циклів за годину, робочий діапазон температур та вихідна напруга. Чим менший час підйому – тим краще, відповідно чим більше циклів за годину може відтворити шлагбаум, тим він кращий. Діапазон робочої температури в Україні рідко коли грає роль. В наших широтах ці показники рідко коли опускаються нижче дозволених меж. Ну і вихідна напруга дозволить вирахувати скільки потрібно затратити електроенергії на обслуговування шлагбауму.
 4. Після того, як ви все врахували та підібрали – можна замовити конструкцію. В цьому питанні ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами.
 5. Встановити автоматичний шлагбаум у потрібній ділянці. Цю роботу потрібно довірити майстру, що спеціалізується на встановленні подібних конструкцій. 

При виборі шлагбауму особливу увагу потрібно звернути на довжину стрілки.

Вона в жодному разі не повинна бути меншою, ніж ширина в’їзду.

 

Як обрати автоматичний болард?

Прогрес не стоїть на місці. Сьогодні контролювати рух транспорту можна не загромаджуючи простір бетонними стовпами. Достатньо встановити автоматичні боларди, які можна вводити в дію по мірі необхідності.

Обирають такі боларди впершу чергу орієнтуючись на їх висоту та діаметр. Для прикладу в приватному дворі, щоб огородити певну зону відв'їзду машин достатньо встановити боларди висотою 700 мм та діаметром 200 мм. Для стоянок, підземного паркінгу та інших місць ми рекомендуємо встановити ширші системи.

Велику роль при виборі також грає інтенсивність використання або ж максимально допустима кількість циклів (відкрити-закрити) на одну добу. Чим більше машин проїжджає за добу – тим цей показник повинен бути вищим.

Останнім показником, на який радимо звернутиу вагу є час відкривання. Чим швидше відкривається автоматичний стовп – тим краще.

Важливо: це далеко не всі технічні параметри болардів. Більшість з них потрібно точно вираховувати ще до покупки. Зазвичай це роблять технічні спеціалісти чи інженери підприємства. Також, ви можете залучити сторонніх спеціалістів.

Приклад встановлення болардів на території підприємства.

 

Скільки коштують автоматичні шлагбауми та боларди?

Вартість автоматичних шлагбаумів в Україні стартує від 18 000 гривень. В середньому на покупку та встановлення одного потрібно витратити 25 000 грн.

Вартість автоматичних болардів коливається в межах 35 000 - 45 000 грн. Як правило, дорожчі конструкції дозволяють керувати більшою кількістю болардів одночасно.

Чи можна встановити шлагбаум/болард самостійно?

В 95% випадків зробити це самостійно неможливо. Конструкція в будь-якому разі передбачає наявність спеціальних технічних навичок, якими наділений далеко не кожен спеціаліст.

Скільки служать подібні системи?

Термін експлуатації автоматичних шлагбаумів та болардів від 20 років. Щоб система прослужила довше необхідно регулярно здійснювати технічний огляд (хоча б один раз на рік).

Чи безпечно замовляти шлагбауми/боларди в інтернет-магазинах?

Так, якщо ви оберете надійний магазин, який готовий нести відповідальність за якість конструкції та її збереження під час доставки.

Де придбати шлагбаум/болард?

Час - наш найцінніший ресурс. Тому, покупки завжди доцільніше робити в онлайн режимі. Навіть коли мова йде про такі складні системи, як автоматичні шлагбауми та боларди. Замовляючи у нас, ви може бути на 100% впевненими в якості системи.

Ми надамо вам сертифікат якості на будь-яку систему з каталогу. Також, співпрацюючи з нами, ви можете повернути автоматичну систему протягом 30 днів, якщо та виявилась неякісною. Цього недостатньо щоб співпрацювати з нами? Тоді, подивіться на наші ціни. Ми встановили максимально лояльну вартість на кожну систему з каталогу.