Автоматичний шлагбаум Nice WIDE M

Автоматичний шлагбаум Nice WIDE M
Виробник: Nice (Італія)
Код товара: AV-000259
Наявність: В наявності

Серія автоматичних шлагбаумів WIDE M, від італійської компанії Nice, добре зарекомендувала себе на об'єктах з високою інтенсивністю руху автотранспорту. Пристрій призначений для загального та приватного використання. Nice WIDE M може регулювати транспортний потік на в'їздах шириною 4 метри. Алюмінієва стріла, прямокутної форми, має довжину 4.2 метра. До неї йдуть світловідбиваючі наклейки та амортизуюча накладка. Піднімається в вертикальне положення всього за 3.5 сек.

Корпус тумби виготовлений з гальванізованої, пофарбованої сталі, та відповідає класу захисту IP54. Електродвигун з редуктором працює від напруги постійного струму 24 вольта, що формується із вхідного 220 В 50 Гц. Редуктор сконструйований таким чином, що під час підняття та опускання стріла закінчує рух з деяким уповільненням. Постійний контроль потужності приводу, під час робочого циклу, підвищує безпеку експлуатації. Як тільки стріла натрапить на перешкоду, спрацює захист і електропривод зупиниться.

Nice шлагбаум можна встановити як справа, так і зліва від проїжджої частини. Є можливість підключення до двох ліній фотоелементів, що відносяться до системи безпеки, а також миготливих світлодіодів. Через роз'єм SM, в блоці управління, можна зв'язуватися з різними типами приймачів: SMXIS, SMXI – з динамічним кодом, який постійно змінюється, OXI – з постійним кодом. Є також можливість підключення аварійного живлення – акумуляторних батарей, типу B12-B, з платою підзарядки Carica. Пристрій може працювати в діапазоні температур від -20 до + 70°С.

Найпопулярніші товари

Відгуки про товар

Написати відгук

    Погано           Добре