Автоматичний шлагбаум Nice X-BAR 4

Автоматичний шлагбаум Nice X-BAR  4
Виробник: Nice (Італія)
Код товара: AV-000260
Наявність: В наявності

Високотехнологічна серія шлагбаумів X-Bar, від компанії Nice, знайшла своє застосування на самих різних об'єктах, де інтенсивність руху автотранспорту коливається в межах від 50 до 80%. Автостоянки, парковки, підземні паркінги, прилеглі території житлових будівель та промислових корпусів – ось далеко не повний перелік місць їх використання.

Алюмінієва стріла, довжиною 4.2 метра, круглої форми, забезпечує регулювання руху транспорту, на в'їздах шириною до 4 метрів. До неї в комплекті йде амортизуюча накладка, світловідбиваючі наклейки та заглушка. Час підйому стріли, на кут 90°, становить трохи більше 4 секунд. X-Bar 4 може виконувати до 100 робочих циклів протягом години.

Висока інтенсивність роботи досягається за рахунок того, що вхідна напруга 220 В 50 Гц перетворюється в 24 вольти постійного струму. Випрямлена та знижена напруга живить двигун електроприводу, потужністю 100 Вт. Таке рішення допомагає уникнути перегріву електродвигуна. Механічна та електронна частини рознесені в конструкції. Це дозволяє полегшити налагодження та ремонт шлагбаума, а також підвищити рівень безпеки.

Шлагбаум Найс в блоці управління використовує нову систему підключення зовнішніх пристроїв – BlueBUS. Вона дозволяє легко підключити аксесуари, з використанням всього 2 проводів. Полярність підключення не грає ролі. У складі пристрою є механізм розблокування, з використанням ключа, в разі відсутності вхідної напруги.

Клас захисту сталевого корпусу тумби – IP44. Система може без збоїв працювати при температурах від -20°С до + 50°С.

Найпопулярніші товари

Відгуки про товар

Написати відгук

    Погано           Добре