Опора Гант під стрілу шлагбаума стаціонарна

Код товара: AV-000229
Наявність:  В наявності
504 грн 412 грн -18%

Опора під стрілу шлагбаума стаціонарна Gant призначена для використання з моделями шлагбаумів Gant. Використання опори під стрілу шлагбаума запобігає прогинання стріли шлагбаума під власною вагою, а також вагою встановлених на ній різних аксесуарів.

Опора під стрілу шлагбаума стаціонарна Gant виготовлена ​​у вигляді металевої стійки і пофарбована методом порошкового напилення, що надійно захищає від корозії і забезпечує виняткову стійкість забарвлення до механічних пошкоджень.

Монтується на проїжджу частину за допомогою опорної п'яти, розташованої в підставі стійки.

Крім основної функції може вирішувати завдання по позначенню радіусу в'їзду. Опора під стрілу шлагбаума стаціонарна Gant застосовується для фіксації стріли в закритому положенні, що дозволяє зменшити вітрове навантаження на неї.

Особливості

  • Розроблена для зняття навантаження з вузла кріплення стріли, що знаходиться в закритому положенні. Крім того, вона служить додатковою опорою для стріли і завдяки спеціальним направляючим запобігає її горизонтальне зміщення при сильних поривах вітру. Опора під стрілу шлагбаума стаціонарна Gant виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву і не схильна до корозії.
  • Для зручності монтажу і налаштування, опора стріли може регулюватися по висоті.
  • Спеціальний гумовий бампер, встановлений в уловлювачі, захищає стрілу від пошкоджень в момент їх зіткнення при закритті.

Найпопулярніші товари

Рекомендовані товари

Відгуки про товар

Написати відгук

    Погано           Добре