Шлагбаум Erreka NET 4

Шлагбаум Erreka NET 4
Виробник: Erreka (Іспанія)
Код товара: AV-000256
Наявність: В наявності

Шлагбауми серії NET 4 - сучасне рішення для контролю в'їзду та виїзду транспорту на обгороджених територіях та об'єктах, що охороняються (промислові, складські, торговельні та офісні зони, автостоянки, місця паркування тощо.).

  • Спеціально спроектований вентилятор всередині стійки запобігає перегріванню двигуна, дозволяючи експлуатувати шлагбаум з високою інтенсивністю (до 70%).
  • Шестерня мотор-редуктора, виготовлена ​​з високоміцного бронзового сплаву, розрахована на весь термін служби шлагбаума.
  • Спеціально спроектований редуктор відкритого типу і використання шестерні великого діаметра для рівномірного розподілу навантаження, значно збільшують ресурс роботи шлагбаума. Шестерні редуктора, міцно закріплені на чавунному підставі, гарантують високу надійність і безвідмовність роботи пристрою протягом всього терміну служби.
  • Балансувальний механізм шлагбаума передбачає установку двох пружин з дротом діаметром 6 мм. У разі використання стріли довжиною 4 000 мм встановлюється одна пружина. Для стріли довжиною 6 000 мм використовується додаткова пружина, що забезпечує точну балансування стріли.
  • Відкриті підшипники балансування механізму, згідно з технічним регламентом обслуговування, мають можливість додаткового змащення в процесі експлуатації, що забезпечує простоту обслуговування і великий ресурс роботи шлагбаума.
  • Для ідентифікації шлагбаума в період гарантійного обслуговування, на корпусі розташована спеціальне маркування - індивідуальний код шлагбаума для швидкого визначення дати виробництва, часу і місця продажу, номера гарантійного талона. Наявність даної інформації допомагає істотно скоротити стандартні терміни виконання гарантійних зобов'язань.

Найпопулярніші товари

Відгуки про товар

Написати відгук

    Погано           Добре