Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Все для Вашого комфорту
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–16:00

0
Мій кошик

Двигуни, електроприводи для воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ворота давно і міцно ввійшли в наше життя. Нікого не дивує, що цей елемент може працювати без фізичного втручання людини, лише за допомогою кнопки на пульті. Вулична система, де є електропривід для розпашних воріт, відрізняється зручністю у користування.

Автоматичні ворота – тип огорожі, який обирають клієнти тому, що дія спеціального механізму гарантує їх відкриття і закриття без виходу з транспортного засобу. Якщо потрібна автоматика для розпашних воріт, купити можна в інтернет магазині Аgramant.

Типи воріт та двигунів для них

Правильно вибраний електропривід для воріт має не аби яке значення для безпеки будинку. Адже така автоматика надійно закриває ворота таким чином, що крім господарів ніхто не зможе їх відкрити. Ворота можуть бути виїзні або розпашні. На останні привід стали встановлювати відносно недавно.

В каталозі представлено широкий вибір двигунів та приводів популярних брендів. Існує три види технічного оснащення брам:

 1. Підземний привід для воріт. Складна механіка, яка використовується коли необхідно сховати пристрій. Монтується знизу поверхні, стулки рухаються за принципом важелів. Важливо правильно встановлювати таке обладнання, щоб запобігти намоканню і виходу з роботи. Дорога автоматика, встановлюється нечасто.
 2. Лінійні приводи для розпашних воріт. Це найнадійніші та дуже потужні конструкції, ціна на них в Україні невисока. Принцип роботи полягає в тому, що шток з різьбою подовжується чи вкорочується. Стулки завдяки цьому притягуються і ворота відкриваються, або відштовхуються і ворота закриваються. Цей механізм буває телескопічним та повзунковим. В першому випадку шток виходить назовні, у другому рухається всередині обладнання.
 3. Важільний двигун для воріт призначений для конструкцій, що мають широкі опори або колони. Приводять в дію за принципом руху довгих важелів, які з’єднані між собою шарнірним механізмом.

Будь-яка автоматика здатна відкривати браму назовні або всередину двору.

Як правильно вибрати електропривід для розпашних воріт

На вибір двигунів для воріт впливають деякі фактори. Їх необхідно обов’язково враховувати:

 • параметри стулки: вага, ширина, площа, легкість ходу;
 • тип автоматики (лінійна або важільна) залежить від  відкриття брам (всередину чи зовні);
 • кліматичні та погодні умови;
 • інтенсивність відкривання.

Купити електропривід для воріт зручно, звернувшись в інтернет магазин Аgramant. В каталозі представлено найкращі моделі від відомих виробників.

Вигоди придбання двигунів для брам

Електроприводи можна монтувати на нові ворота, розміщувати на вже встановлених брамах. В інтернет магазині можна замовити автоматику для розпашних воріт від Nice, Roger (Італія), Erreka (Іспанія). Ціни автоматики не повинні бути єдиним критерієм вибору. Китайські виробники пропонують дешеві варіанти.

Але в Україні багато моделей, які зарекомендували себе як надійні, зручні, прості в монтажі. В них співвідношення якості та вартості приємні. Серед приводів лінійного типу в магазині представлені:

 • Nicе серія TOONA призначені для розгорнутих брам розміром 3-7 метрів, масою від 800 до 1700 кг;
 • серія WINGO – швидкісний механізм, з двома комплектами приводів, зовнішнім блоком управляння, двома пультами та радіоприймачем, мають високий ступінь захисту та безпечне використання;
 • Roger – прилад розрахований на високу інтенсивність експлуатації, застосовується не лише для приватних господарств, але для брам промислових, комерційних підприємств;

Також добре зарекомендувала себе автоматика від виробника Erreka, який пропонує силові механізми з можливістю авто пам’яті, вмонтованим датчиком кута повороту. В магазині також можна замовити привід для відкатних воріт.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,