Ви потрапили на сторінку Agramant - інтернет-магазину, що реалізовує автоматику для воріт, металопластикові вікна, шлагбауми та боларди та всі необхідні комплектуючі до цих систем.

Історія компанії

Ми розпочали свою діяльність 12 років тому — у 2006 році з виготовлення металопластикових вікон. Цей напрям діяльності й досі є для нас одним із пріоритетних. Щомісяця до нас звертається декілька сотень клієнтів з проханням виготовити якісні вікна для оселі, офісу, адміністративної будівлі, тощо.

Другий основний напрям нашої діяльності — автоматичні системи для воріт. Ним ми також займаємося понад 12 років. Здійснюємо реалізацію та монтаж автоматики для гаражних, відкатних та розпашних воріт.

Філософія компанії

  • Клієнтоорієнтованість

Основна наша місія — дати можливість кожному клієнту встановити автоматичну систему, відповідно до власних побажань та бюджету. Схема роботи дуже проста: консультація з менеджером, підбір системи, доставка та монтаж.

Перший етап найголовніший. Під час спілкування з менеджером ви повністю описуєте свої ворота та побажання. Велике значення мають такі деталі: тип та вага воріт, частота використання, наявність масивних декоративних елементів. Знаючи ці деталі та маючи фото ваших воріт наш менеджер може самостійно підібрати вам потрібну автоматику. Звісно ж в прийнятному для вас ціновому сегменті. Якщо ж спеціалісту недостатньо інформації — він виїжджає безпосередньо до вас, щоб підібрати правильну автоматику. Ця послуга є безкоштовною.

Монтаж системи ми здійснюємо «під ключ» по всій Україні, а умови доставки завжди обговорюються. У нас є перелік систем, які ми доставляємо безкоштовно. Детальніше ви можете дізнатися за контактними номерами, вказаними у "шапці" сайту.

  • Гарантія якості

Щоб мати можливість пропонувати своїм клієнтам дійсно якісні товари ми налагодили співпрацю з відомими постачальниками. Відтак Agramant прямий постачальник брендів KRUZIK(Чехія) , Гант (Україна-Чехія). Також ми є дилерами  Riterna(Литва). Окрім того ми тісно співпрацюємо з іншими відомими брендами. Як правило, це європейські виробники Nice,BFT, Roger, Erreka, або ж надійні китайські An Motors, Gant. Продукція останніх представлена у бюджетному ціновому сегменті.

Така політика дозволяє нам гарантувати не лише беззаперечну якість продукції, але й гарантію для кожного клієнта.

  • Лояльна цінова політика

Пряма співпраця дозволяє нам реалізовувати продукцію за хорошими цінами. Наші клієнти не переплачують за послуги посередників магазинів, маркетинг, оренду приміщення і т.д. Ми докладаємо зусилля щоб мінімізувати витрати, завдяки чому ви можете придбати автоматику за вигідною ціною.

Agramant у цифрах

  • 12 років досвіду ведення діяльності
  • понад 3000 задоволених клієнтів
  • понад 100 задоволених клієнтів щомісяця
  • автоматичні системи від 8 різних виробників
  • понад 100 автоматичних систем на вибір у кожному сегменті
  • менеджери з 5-7 річним досвідом роботи.
  • понад 1000 виготовлених індивідуальних систем.

Давайте знайомитись:

Інна

Консультант у відділі продажу. У нас працює вже 6 років. Інна в курсі усіх дрібниць, постійно слідкує за акціями виробників, тому допоможе Вам підібрати комплектацію воріт до 25% вигідніше.

Роман

Мій партнер у цьому бізнесі. Роман виїжджає на важкі чи великі об’єкти для заміру та консультування. Він має вищу технічну освіту та майстерно вправляється с технічною частиною роботи: кресленнями та спеціальними програмами.

Володя

З 18 років працює у нас монтажником. Наразі йому 29, то він має 11 років стажу. Цей спеціаліст з нуля виріс у нас у компанії. Починав з монтажу вікон. Власноруч встановив більше 1000 гаражних воріт. Якщо новачки встановлять ворота за два дні, профі – за день, то Володя з помічником за один день може встановити до трьох воріт.

Завдяки сильній та спрацьованій команді ми зможемо підібрати та встановити гаражні ворота будь-якої складності.

Звертайтесь, аби перевірити на практиці, реальність це чи “самопрезентація” :)

Пишіть нам, аби підібрати ворота с вигодою до 25%!

Додаткова інформація

Якщо ви проживаєте в Чернівцях, чи плануєте відвідати це місто - загляньте до нас на Хотинську 54в. За цією адресою розташований наш виставковий центр. Тут ви можете особисто оцінити якість автоматичних систем, які ми реалізовуємо. Спеціалісти покажуть вам як працюють вже встановлені системи на воротах, а також проконсультують вас на місці щодо покупки.