Автоматика для Відкатних воріт

Сітка:

Автоматика для відкатних воріт - серія ROTO ALUTECH RTO-500KIT

5 820 грн

Привід Alutech ROTO-500 KIT монтується на відкатних воротах з вагою полотна до 500 кг. Конструкційн..

Електропривід для відкатних воріт AN-MOTORS ASL500KIT

6 495 грн

Комплект автоматики для воріт AN-Motors ASL500KIT призначений для переміщення стулки вагою до 500 кг..

Комплект автоматики для відкатних воріт BFT DEIMOS BT A400 KIT

6 450 грн

Комплект автоматики BFT DEIMOS BT A400 KIT для воріт вагою до 400 кг і довжиною воріт до 4 м. BFT D..

-18%

Комплект автоматики для відкатних воріт Gant BA-400DC (безщітковий)

7 410 грн 9 090 грн

Потужний та швидкий електропривод Gant BA-400DC для відкатних воріт, вагою до 400 кг, має передові т..

Комплект автоматики для відкатних воріт Nice RD 400 KCE (Італія)

7 440 грн

Пристрій RD 400 KCE – електромеханічний привід, призначений для автоматизації відкатних воріт для жи..

Комплект автоматики для відкатних воріт Roger KIT BM30/300/HS (Безщітковий)

11 340 грн

Швидкісний інноваційний привід Roger BM30/300HS з безщітковим типом електродвигуна. Призначений для ..

Комплект автоматики для відкатних воріт Segment SL EA 500

6 600 грн

Segment SL EA 500 привід італійського виробництва має приємний дизайн і міцний корпус, завдяки якому..

Комплект автоматики для відкатних воріт SLIDING-500 (DoorHan)

5 985 грн

Автоматика для відкатних воріт SL-500 KIT спеціалізована для автоматизації відкатних воріт найбільшо..

Автоматика для відкатних воріт - серія ROTO ALUTECH RTO-1000KIT

6 510 грн

Привід для воріт ROTO ALUTECH RTO-1000KIT - автоматика для відкатних в..

Електропривід для відкатних воріт AN-MOTORS ASL1000KIT

7 272 грн

Комплект автоматики для воріт AN-Motors ASL1000KIT призначений для переміщення стулки вагою до 1000 ..

Комплект автоматики для відкатних воріт BFT DEIMOS AC A600 KIT

7 680 грн

Автоматика для відкатних воріт. Комплект автоматики для воріт, вага яких до 600 кг і довжиною воріт..

Комплект автоматики для відкатних воріт Erreka LINCE 12 (Італія — Іспанія )

9 300 грн

Комплект автоматики для відкатних воріт ERREKA LINCE 12: Європейські стандарти EN 12453, EN12445 ..

-36%

Комплект автоматики для відкатних воріт Gant IZ-600

5 970 грн 9 360 грн

Привод Gant IZ-600 - комплект автоматики для відкатних воріт з вагою стулки до 600 кг, IP 54, 220 В,..

Комплект автоматики для відкатних воріт Nice ROX600KLT (Італія)

9 750 грн

Комплект автоматики для воріт масою до 600 кг. NICE ROX600KLT з оптимальною довжиною стулки до 5 мет..

Комплект автоматики для відкатних воріт Roger KIT BH30/805 (Безщітковий)

17 400 грн

Швидкісний інноваційний привід Roger BH30/805 з безщітковим типом електродвигуна. Призначений для ав..

Комплект автоматики для відкатних воріт Segment SL EA 1000

7 200 грн

Segment SL EA 1000 привід італійського виробництва має приємний дизайн і міцний корпус, завдяки яком..

Показано з 1 по 16 із 55 (всього 4 сторінок)

Автоматика для відкатних воріт

 

Комфорт у кожній деталі. Цей принцип є головним в дизайні інтер'єру та екстер'єру незалежно від обраного стилю. Навіть більше, для багатьох людей це вже стало своєрідною філософією життя. Вони автоматизують все, що можна автоматизувати як у будинку, так і за його межами. В результаті більшість процесів стають швидшими та комфортнішими. І ви теж так можете зробити. Рекомендуємо розпочати з воріт. Якщо у вас встановлені відкатні ворота – ця сторінка присвячена для вас.

Автоматика для відкатних воріт – вдале рішення у будь-якому випадку. Дистанційна автоматична система економить час та зусилля – основні ресурси людини.

 

Навіщо Вам автоматика для відкатних воріт?

Автоматика на відкатні ворота встановлюється лише з одною метою: спростити в'їзд та виїзд з двору. Щоразу ви витрачаєте  на ці процеси щонайменше 10 хвилин. Адже, вам потрібно спочатку відкрити ворота, виїхати з двору, потім закрити ворота і поїхати по справах. Автоматична система спрощує цю процедуру до трьох пунктів, або ж до двох хвилин максимум. Якісна система, що правильно підібрана може відкрити/закрити відкатні ворота й за 30 секунд.

Якщо ж мова йде про промислове підприємство - автоматика для воріт буде економити щонайменше 2 години в день. Адже, якщо вона не встановлена, співробітники занадто багато часу витрачають у черзі перед прохідною.

Що собою представляє автоматика на відкатні ворота?

Конструкція автоматичних відкатних воріт складається з: електроприводу, зубчатої рейки та пульту ДУ. У свою чергуелектропривід складається з мотора, шестерні, магнітного вимикача та кінцевиків. Додатково конструкція може бути оснащена сигнальними елементами.

Принцип дії такої системи простий: пульт ДУ подає сигнал на привід, який приводить ворота в дію. В результаті вони поступово рухаються по рейці й водій може заїхати у двір.

Приблизна схема установки автоматичної системи. На практиці при встановленні враховується безліч деталей, які потрібно врахувати ще при покупці.

 

На що звернути увагу при покупці автоматики для відкатних воріт?

 

При покупці автоматики для відкатних воріт слід звернути увагу на такі характеристики:

  • максимальна вага стулки: або ж з якою вагою може впоратися автоматика. Цей показник необхідно розраховувати із запасом, приплюсувавши до ваги воріт щонайменше 15% від їхномінальної ваги. Якщоце не врахувати - система може не спрацювати під час сильного вітру, дощу, мінусових температурах, тощо;
  • інтенсивність використання: як часто вивідкриваєте/закриваєте ворота? Якщо менше ніж 20 разів на день , значить у вас низька інтенсивність використання автоматичної системи. Вам підійдуть конструкції з показником 30%. Якщо ж у вас велике підприємство - встановлюйте автоматику на відкатні ворота з як мінімум 80% інтенсивності;
  • робоча температура: цей показник завжди лежить в певному діапазоні. Як правило, він збігається з нашими широтами. В Україні рідко температура виходить за межі -20C до +55C;
  • швидкість відкривання: автоматика для відкатних воріт в будь-якому разі економить час. Різниця в швидкості вимірюється в мілісекундах, тому цей показник не є дуже важливим для власників приватних будинків. А от власникам великих підприємств ми радимо звернути на нього увагу;
  • тип воріт та особливості конструкції: сюди входить довжина та ширина воріт, матеріал, з яких виготовлені та інші фактори. В більшості випадків навіть враховуються точний колір воріт, щоб автоматична система не сильно привертала увагу.

У якого виробника купити автоматику відкатних  воріт?

 

Відразу ж наголосимо: надпис Made in China не привід не довіряти. Адже, в цій країні є дуже багато хороших виробників, що пропонують якісну автоматику для воріт. В нашому інтернет-магазині вони представлені товарами  Gant та AN-Motors.

Ще одним відомим виробником є Nice. Це італійська фірма, що виготовляє автоматичні системи для різноманітних видів воріт. Найбільшою популярністю користується серед власників приватних будинків.

Також в каталозі нашого магазину ви зможете знайти вироби компаній BFT та Roger. Обидві фірми італійські, пропонують хорошее співвідношення ціна/якість.

Це далеко не всі виробники, яких можна знайти в каталозі нашого магазину. Зокрема ми також реалізуємо продукцію іспанських виробників автоматичних систем.

Автоматика для відкатних воріт AN-Motors– відомого китайського виробника. Ці системи користуються великою популярністю як серед підприємців, так і серед звичайного населення.

 

Чи можливо встановити автоматику для відкатних воріт самостійно?

Самостійна установка зекономить вам декілька тисяч гривень. До того ж, це дуже приємно щодня спостерігати за результатами власної праці. Щоб установити систему самому необхідно:

  • зробити точні заміри воріт, а ще краще дізнатися їх з технічного паспорта. Звідти ж можна взятии номінальну вагу, максимальний кут відкривання, тощо;
  • підібрати автоматичну систему відповідно до фактичних показників;
  • встановити систему відповідно до інструкції.

Третій етап - основний. Щоб він вийшов максимально вдалим, радимо взятии консультаціюуспеціаліста. Для прикладу, ви можете зателефонувати нашим менеджерам та розпитати у них всі деталі. В межах своєї компетенції вони вас проконсультують.

Самостійне встановлення автоматики на відкатні ворота доволі розповсюджена практика. Варто лише пам’ятати, що до цього методу зазвичай вдаються люди зі спеціальними технічними навиками.

 

Скільки коштує автоматика для відкатних воріт?

В середньому ціни коливаються від 9000 до 12 000 грн. Ціна якісних автоматичних систем стартує від 15 000 грн. Дорого це чи ні судіть самі. Ми лише можемо зауважити, що коли мова йде про комфорт гроші відходять на другий план. Адже якісна система розрахована не на один рік, а щонайменше на 10.

Де придбати автоматичну систему для відкатних воріт?

Витратити гроші легко. Набагато важче витратити їх з користю. Адже, далеко не в кожному інтернет-магазині можна зайти дійсно якісні автоматичні системи для воріт. Agramant можна довіряти. Якість кожної з систем ми готові підтвердити сертифікатом якості. Також ми повернемо вам гроші протягом 30 днів якщо система виявиться бракованою. У вас буде цілий місяць, щоб зрозуміти як працює конструкція і чи підходить вона вам.

Ну і наостанок. Ми завжди готові вам допомогти. У нас працює штат компетентних менеджерів, які знають про ворота все від "А до Я".

Agramant - інтернет-магазин для тих, хто не любить обирати між ціною та якістю.