Автоматика для Відкатних воріт

Сітка:

Автоматика ALUTECH RTO-500KIT для відкатних воріт - серія ROTO

6 696 грн

Привід Alutech ROTO-500 KIT монтується на відкатних воротах з вагою полотна до 500 кг. Конструкційні..

Електропривід AN-MOTORS ASL500KIT для відкатних воріт

6 696 грн

Комплект автоматики для воріт AN-Motors ASL500KIT призначений для переміщення стулки вагою до 500 кг..

-30%

Комплект автоматики BFT DEIMOS BT A400 KIT для відкатних воріт

5 186 грн 7 409 грн

Комплект автоматики BFT DEIMOS BT A400 KIT для воріт вагою до 400 кг і довжиною воріт до 4 м. BFT..

Комплект автоматики DoorHan SLIDING-500 для відкатних воріт

6 169 грн

Автоматика для відкатних воріт SL-500 KIT спеціалізована для автоматизації відкатних воріт найбільшо..

-20%

Комплект автоматики Gant BA-400DC для відкатних воріт (безщітковий)

7 657 грн 9 517 грн

Потужний та швидкий електропривод Gant BA-400DC для відкатних воріт, вагою до 400 кг, має передові т..

Комплект автоматики Nice RD 400 KCE для відкатних воріт (Італія)

8 835 грн

Пристрій  Nice RD 400 KCE – електромеханічний привід, призначений для автоматизації в..

Комплект автоматики Roger KIT BM30/300/HS для відкатних воріт (Безщітковий, High Speed, Механічні кінцеві вимикачі)

13 764 грн

Швидкісний інноваційний привід Roger BM30/300HS з безщітковим типом електродвигуна. Призначений для ..

Комплект автоматики Segment SL EA 500 для відкатних воріт

6 820 грн

Segment SL EA 500 привід італійського виробництва має приємний дизайн і міцний корпус, завдяки якому..

Комплект автоматики для відкатних воріт GL NAVI 1000 (G-LOCK)

6 695 грн

Комплект автоматики NAVI 1000 –  для автоматизації воріт вагою до 1000 кг. Надійне і доступне р..

Автоматика ALUTECH RTO-1000KIT для відкатних воріт - серія ROTO

7 502 грн

Привід для воріт ROTO ALUTECH RTO-1000KIT - автоматика для відкатних в..

Електропривід AN-MOTORS ASL1000KIT для відкатних воріт

7 502 грн

Комплект автоматики для воріт AN-Motors ASL1000KIT призначений для переміщення стулки вагою до 1000 ..

-15%

Комплект автоматики BFT DEIMOS AC A600 KIT для відкатних воріт

7 510 грн 8 835 грн

Комплект автоматики для відкатних воріт, вага до 600 кг , довжина воріт до 6 м BFT DEIMOS ..

Комплект автоматики DoorHan SLIDING-800 для відкатних воріт

6 603 грн

Електроприводи серії Sliding призначені для автоматизації зсувних воріт побутового та промислового п..

Комплект автоматики Erreka LINCE 12 для відкатних воріт (Італія — Іспанія )

11 780 грн

Комплект автоматики для відкатних воріт ERREKA LINCE 12: Європейські стандарти EN 12453, EN124..

-20%

Комплект автоматики Gant IZ-600 для відкатних воріт

6 169 грн 7 719 грн

Привод Gant IZ-600 - комплект автоматики для відкатних воріт з вагою стулки до 600 кг, IP 54, 220 В,..

Комплект автоматики Nice ROX600KLT для відкатних воріт (Італія)

11 222 грн

Комплект автоматики для воріт масою до 600 кг. NICE ROX600KLT з оптимальною довжиною стулки до 6 мет..

Показано з 1 по 16 із 57 (всього 4 сторінок)

Автоматика для відкатних воріт

 

Комфорт у кожній деталі. Цей принцип є головним в дизайні інтер'єру та екстер'єру незалежно від обраного стилю. Навіть більше, для багатьох людей це вже стало своєрідною філософією життя. Вони автоматизують все, що можна автоматизувати як у будинку, так і за його межами. В результаті більшість процесів стають швидшими та комфортнішими. І ви теж так можете зробити. Рекомендуємо розпочати з воріт. Якщо у вас встановлені відкатні ворота – ця сторінка присвячена для вас.

Автоматика для відкатних воріт – вдале рішення у будь-якому випадку. Дистанційна автоматична система економить час та зусилля – основні ресурси людини.

 

Навіщо Вам автоматика для відкатних воріт?

Автоматика на відкатні ворота встановлюється лише з одною метою: спростити в'їзд та виїзд з двору. Щоразу ви витрачаєте  на ці процеси щонайменше 10 хвилин. Адже, вам потрібно спочатку відкрити ворота, виїхати з двору, потім закрити ворота і поїхати по справах. Автоматична система спрощує цю процедуру до трьох пунктів, або ж до двох хвилин максимум. Якісна система, що правильно підібрана може відкрити/закрити відкатні ворота й за 30 секунд.

Якщо ж мова йде про промислове підприємство - автоматика для воріт буде економити щонайменше 2 години в день. Адже, якщо вона не встановлена, співробітники занадто багато часу витрачають у черзі перед прохідною.

Що собою представляє автоматика на відкатні ворота?

Конструкція автоматичних відкатних воріт складається з: електроприводу, зубчатої рейки та пульту Д/У. У свою чергу електропривід складається з мотора, шестерні, магнітного вимикача та кінцевиків. Додатково конструкція може бути оснащена сигнальними елементами.

Принцип дії такої системи простий: пульт ДУ подає сигнал на привід, який приводить ворота в дію. В результаті вони поступово рухаються по рейці й водій може заїхати у двір.

Приблизна схема установки автоматичної системи. На практиці при встановленні враховується безліч деталей, які потрібно врахувати ще при покупці.

 

На що звернути увагу при покупці автоматики для відкатних воріт?

 

При покупці автоматики для відкатних воріт слід звернути увагу на такі характеристики:

  • максимальна вага стулки: або ж з якою вагою може впоратися автоматика. Цей показник необхідно розраховувати із запасом, приплюсувавши до ваги воріт щонайменше 15% від їхномінальної ваги. Якщоце не врахувати - система може не спрацювати під час сильного вітру, дощу, мінусових температурах, тощо;
  • інтенсивність використання: як часто вивідкриваєте/закриваєте ворота? Якщо менше ніж 20 разів на день , значить у вас низька інтенсивність використання автоматичної системи. Вам підійдуть конструкції з показником 30%. Якщо ж у вас велике підприємство - встановлюйте автоматику на відкатні ворота з як мінімум 80% інтенсивності;
  • робоча температура: цей показник завжди лежить в певному діапазоні. Як правило, він збігається з нашими широтами. В Україні рідко температура виходить за межі -20C до +55C;
  • швидкість відкривання: автоматика для відкатних воріт в будь-якому разі економить час. Різниця в швидкості вимірюється в мілісекундах, тому цей показник не є дуже важливим для власників приватних будинків. А от власникам великих підприємств ми радимо звернути на нього увагу;
  • тип воріт та особливості конструкції: сюди входить довжина та ширина воріт, матеріал, з яких виготовлені та інші фактори. В більшості випадків навіть враховуються точний колір воріт, щоб автоматична система не сильно привертала увагу.

У якого виробника купити автоматику відкатних  воріт?

 

Відразу ж наголосимо: надпис Made in China не привід не довіряти. Адже, в цій країні є дуже багато хороших виробників, що пропонують якісну автоматику для воріт. В нашому інтернет-магазині вони представлені товарами  Gant та AN-Motors.

Ще одним відомим виробником є Nice. Це італійська фірма, що виготовляє автоматичні системи для різноманітних видів воріт. Найбільшою популярністю користується серед власників приватних будинків.

Також в каталозі нашого магазину ви зможете знайти вироби компаній BFT та Roger. Обидві фірми італійські, пропонують хорошее співвідношення ціна/якість.

Це далеко не всі виробники, яких можна знайти в каталозі нашого магазину. Зокрема ми також реалізуємо продукцію іспанських виробників автоматичних систем.

Автоматика для відкатних воріт AN-Motors– відомого китайського виробника. Ці системи користуються великою популярністю як серед підприємців, так і серед звичайного населення.

 

Чи можливо встановити автоматику для відкатних воріт самостійно?

Самостійна установка зекономить вам декілька тисяч гривень. До того ж, це дуже приємно щодня спостерігати за результатами власної праці. Щоб установити систему самому необхідно:

  • зробити точні заміри воріт, а ще краще дізнатися їх з технічного паспорта. Звідти ж можна взятии номінальну вагу, максимальний кут відкривання, тощо;
  • підібрати автоматичну систему відповідно до фактичних показників;
  • встановити систему відповідно до інструкції.

Третій етап - основний. Щоб він вийшов максимально вдалим, радимо взятии консультацію у спеціаліста. Для прикладу, ви можете зателефонувати нашим менеджерам та розпитати у них всі деталі. В межах своєї компетенції вони вас проконсультують.

Самостійне встановлення автоматики на відкатні ворота доволі розповсюджена практика. Варто лише пам’ятати, що до цього методу зазвичай вдаються люди зі спеціальними технічними навиками.

 

Скільки коштує автоматика для відкатних воріт?

В середньому ціни коливаються від 9000 до 12 000 грн. Ціна якісних автоматичних систем стартує від 15 000 грн. Дорого це чи ні судіть самі. Ми лише можемо зауважити, що коли мова йде про комфорт гроші відходять на другий план. Адже якісна система розрахована не на один рік, а щонайменше на 10.

Де придбати автоматичну систему для відкатних воріт?

Витратити гроші легко. Набагато важче витратити їх з користю. Адже, далеко не в кожному інтернет-магазині можна знайти дійсно якісні автоматичні системи для воріт. Agramant можна довіряти. Якість кожної з систем ми готові підтвердити сертифікатом якості. Також ми повернемо вам гроші протягом 30 днів якщо система виявиться бракованою. У вас буде цілий місяць, щоб зрозуміти як працює конструкція і чи підходить вона вам.

Ну і наостанок. Ми завжди готові вам допомогти. У нас працює штат компетентних менеджерів, які знають про ворота все від  А до Я.

Agramant - інтернет-магазин для тих, хто не любить обирати між ціною та якістю.