Автоматика для Розпашних воріт

Сітка:

Електропривід AN-MOTORS ASW4000KIT

11 791 грн

Вага стулки воріт до 400кг, ширина до 4м. Електроприводи 230 В важільні 2шт. Блок управління з вбудо..

Електропривід Nice HY 7005 (Італія)

8 456 грн

Самоблокуючий привод для розпашних воріт Найс Hyppo 7005, важільного виду для розгорнутих воріт зі с..

Комплект автоматики ALUTECH AM-5000KIT для розпашних воріт-серія Ambio

11 760 грн

Комплект автоматики для розпашних воріт-серія Ambio ALUTECH AM-5000KIT. Автоматика для розпашних во..

Комплект автоматики AN-Motors ASW4000KIT для розпашних воріт

10 024 грн

Комплект автоматики для розпашних воріт AN-Motors ASW4000KIT. Вага воріт до 400 кг, ширина до 4 м. ..

Комплект автоматики BFT ATHOS AC A40 kit

9 430 грн

Комплект електроприводу для розпашних воріт BFT ATHOS AC A40 kit – Лінійний привід для стулки ширино..

Комплект автоматики DoorHan Swing-3000PRO для розпашних воріт

9 240 грн

DoorHan SW-3000PROKIT - комплект приводу для розпашних воріт (ширина воріт до 3м). Комплектація: ..

Комплект автоматики Erreka KAIROS1 для розпашних воріт (Італія — Іспанія)

11 060 грн

Комплект автоматики для розпашних воріт Erreka KAIROS1 відноситься до групи лінійних приводів з..

-18%

Комплект автоматики Gant GSW-3000 KIT для розпашних воріт

8 316 грн 10 164 грн

Привод для розпашних воріт Gant GSW-3000 має гарні характеристики та може сміливо позмагатися з біль..

Комплект автоматики Nice TOO 3000KLT для розпашних воріт (Італія)

9 766 грн

До складу комплекту Nice TOO 3000KLT входить:  електропривід TOO 3000 -2шт;  блок..

Комплект автоматики Roger KIT R20/320 для розпашних воріт

13 860 грн

Завдяки похилому розміщенню мотора, автоматика Roger R20/320 має найвище тягове зусилля шарнірної вт..

Комплект автоматики Segment SG MT 400 для розпашних воріт

7 812 грн

Автоматичний привід італійського виробництва Segment SG MT 400 призначений для автоматизації розпашн..

Комплект автоматики DoorHan SW-5000PROKIT для розпашних воріт

9 632 грн

DoorHan SW-5000PROKIT - комплект приводу для розпашних воріт до 5м. Склад комплекту: SWING-5000P..

Комплект автоматики Erreka KAIROS2 для розпашних воріт (Італія — Іспанія)

11 620 грн

Комплект автоматики для розпашних воріт Erreka KAIROS2 відноситься до групи лінійних приводів з..

-18%

Комплект автоматики Gant GSW-4000 KIT для розпашних воріт

9 128 грн 11 172 грн

Електропривод для розпашних воріт Gant GSW-4000 має хороші робочі характеристики та зможе впевнено п..

Комплект автоматики Nice Wingo 2024 KCE для розпашних воріт (Італія)

10 797 грн

До складу комплекту Nice Wingo 2024 KCE входить:  електропривід WG2024 -2шт;  бло..

Комплект автоматики Roger KIT R20/510 для розпашних воріт

17 875 грн

Комплект автоматики ROGER KIT R20/510 розроблений для автоматичного управління розпашними воротами, ..

Показано з 1 по 16 із 73 (всього 5 сторінок)

     

  Думка про те, що зараз необхідно заїхати/виїхати з двору щоразу псує вам настрій? Це означає, що ви досі відкриваєте ворота механічним способом: виходите з машини, відкриваєте ворота, сідаєте в авто, в'їжджаєте у двір, встаєте з машини та закриваєте ворота. В результаті процес займає шість етапів, три з яких можна пропустити якщо установити автоматику на ворота.

Автоматика для розпашних систем – зручна система, що буде економити ваш вільний час.

 

Навіщо потрібна автоматика для розпашних воріт?

Автоматика для розпашних воріт - система, що допомагає здійснювати дистанційне керування воротами. Її основне завдання - економити час на в'їзді/виїзді зі двору. Дана технологія не є останнім винаходом техніки, над яким працювала компанія Tesla. Її також важко назвати предметом першої необхідності. Тим не менш сучасному власнику будинку потрібно купити автоматику для воріт.

Ця технологія спрощує процес в'їзду/виїзду зі двору до трьох етапів: натиснути на "вкл.", заїхати у двір, натиснути на "викл.". В результаті щодня ви будете економити щонайменше 20 хвилин власного часу та неймовірну кількість нервових клітин.

Що ж стосується власників промислових підприємств, то тут без автоматичної системи ніяк не обійдешся. Вона потрібна не тільки задля економії часу співробітників, а й для полегшення праці охорони. Адже кожного дня відкривати та закривати масивні ворота завдання не з легких.

Автоматика для воріт: з чого складається та яка буває?

Автоматика для розпашних воріт складається з двох електричних приводів(по одному на кожну стулку), блоку управління та двох пультів дистанційного керування(в комплекті може йти й один пульт). Якщо у ваших воріт всього одна стулку, тоді для злагодженої роботи системи необхідно буде автоматизувати хвіртку.

Принцип дії автоматичної системи дуже простий. Достатньо лише натиснути на кнопку на дистанційному пульті, й ворота самі відчиняться.

 

В залежності від робочого механізму виділяють такі види систем:

  • лінійний (хробаковий)    - це найпростіший з трьох можливих видів. Він дозволяє відкривати ворота як всередину, так і назовні під прямим кутом. Серед недоліків зазначимо той факт, що дана система зменшує отвір на 30 см. Радимо не нехтувати цим фактом коли будете вирішувати яку автоматику для розпашних воріт слід придбати;

  • важільний: прекрасно підійде для великих просторих гаражів/воріт. Але, якщо місця недостатньо, радимо навіть не розглядати подібні системи. Така автоматика відкриває ворота всередину, через що потребує дуже багато місця;

  • підземний: така система коштує дорожче, ніж дві попередні. Вона повністю встановлюється під землею, та може відкривати ворота як всередину, так і назовні. Як правило, подібні системи встановлюють у випадках особливих умов експлуатації. Для прикладу в дощових регіонах, де надмірна вологість буде негативно впливати на механізм.

Робочий механізм встановлюється на кожній стулці. Обов’язково після встановлення перевірте наскільки злагоджено працюють обидві стулки.

Які параметри враховуються при виборі?

  • площа стулки: розраховується виходячи з маси воріт та фактичних розмірів (висоти та ширини). Важливо врахувати, що для розрахунку площі береться не номінальна (фактична) вага воріт, а номінальна вага + запас. Під час сильного вітру системі потрібно буде не тільки привести в дію ворота масою х, а й подолати силу вітру. Це лише один приклад необхідності запасу;

  • частота відкривання й закривання: якщо ви купуєте систему для домашніх воріт - можете пропустити цей пункт. Він важливий для власників великих підприємств, автостоянок та інших місць, де ворота відкриватимуться частіше 20 разів на добу. Щоразу під час роботи механізми системи нагріваються, і якщо вона не розрахована на ту кількість авто, яка проїжджає за день - автоматика швидко вийде з ладу;

  • легкість ходу стулки: в ідеалі процес відкривання/закривання не повинен займати понад дві хвилини. Якщо технологія встановлена неправильно - система може відкриватися довше. Перевіряти цей показник необхідно відразу після установки при майстрові, що її встановлював;

  • сила струму: скільки потрібно електроенергії для забезпечення роботи системи. Як правило цей показник коливається в межах 1,2 - 1,4 А;

  • тягове зусилля: або ж сила, яку може залучити система під час своєї роботи. Вона розраховується таким чином: маса воріт + невеличкий запас.

Яку автоматику для воріт купити?

Найкраще відтати перевагу таким маркам: CAME, FAAC, NICE, BFT, AN Motors, Doorhan, Somfy. Вони зарекомендували себе як надійні виробники автоматичних систем. Від систем  неперевірених марок радимо відмовитися. Зазвичай вони недовго служать та серед них великий відсоток браку.

Розібратися чи дійсно перед вами система надійного виробника допоможе сертифікат якості. Якщо його немає - від покупки краще відмовитися.

Автоматика для воріт Niceодне з найкращих рішень.

 

Скільки коштує автоматика для розпашних воріт?

Середня вартість систем коливається від 9 до 15 тис. грн. Але, тут все залежить від виду привода. Для прикладу систему з підземним приводом ви навряд чи знайдете за такі гроші, вони коштують значно дорожче.
Вартість хороших систем стартує від 17 тис. грн. Купуючи таку систему, ви можете розраховувати, що вона вам довго прослужить.


Де придбати автоматику для розпашних воріт?

Вас не влаштовує сумнівна якість за величезні кошти? Хочете придбати надійну систему, яка виправдає ваші очікування? Тоді, ви потрапили за адресою. В інтернет-магазині Agramant ви знайдете те, що вам потрібно. У нашому каталозі представлені виключно системи високої якості, які відповідають чинним міжнародним стандартам якості. Більшість систем європейського виробництва: Італія, Іспанія  та інші. Ми не розповсюджуємо не перевірену продукцію, а це є ще однією причиною нам довіряти.
Ну а якщо у вас виникли труднощі з підбором автоматичної системи для розпашних воріт - подзвоніть нашим менеджерам. Вони залюбки проконсультують вас, та допоможуть з вибором.