Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Все для Вашого комфорту
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–16:00

0
Мій кошик

Автоматика для Гаражних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Автоматика для гаражних воріт

Ми купуємо машини, адже користуватися власним транспортом набагато комфортніше, ніж їздити в громадському. Так чому ж ми повинні жертвувати зручністю, коли мова йде про такі елементарні процеси, як в'їзд та виїзд з гаража? Кожного разу відкривати ворота, підіймати та опускати назад це, як мінімум, не практично. Не говорячи вже про час. Набагато зручніше встановити автоматику для гаражних воріт та економити цей дорогоцінний ресурс, ніж витрачати його дарма.

Автоматика для гаражних воріт – дистанційна система управління воротами. З її допомогою процес в’їзду та виїзду з гаража стане набагато комфортнішим.

 

Три причини встановити автоматичну систему на гаражні ворота

1. Зручність

Набагато легшее відкрити ворота гаражу за допомогою однієї  кнопки, ніж зробити це власноруч. Особливо якщо мова  йде про представниць прекрасної статі. Жінкам потрібно докласти забагато зусиль задля виконання такої простої операції.

2. Економія часу

Якісна злагоджена система відкриє ворота максимум за дві хвилини. Чи зможете ви зробити це настільки швидко власноруч?  Це риторичнее запитання. Звісно, що автоматична система буде економити вам купу часу.

3. Безпека

У цьому сенсі автоматичні електроприводи надійніші. На відміну від людини, система ніколи не буває втомленою і не зможе випадково не закрити ворота. Особливо важливо думати про це власникам квартир, чий гараж розташований за декілька сотень метрів від дому. В цьому випадку система працює за принципом: "Береженого Бог береже".

Автоматика до гаражних воріт: принцип роботи та будова

Принцип роботи системи дуже простий: дистанційний пульт подає сигнал на електропривід, що вмонтований у стулки воріт, та приводить їх у дію. У результаті вони або відчиняються, або зачиняться.

Складається така система з електроприводу, корпусу приводу, напрямних та пульта ДУ. Це приклад найпростішої системи. Деякі конструкції також оснащені радіоприймачами або чутливими датчиками. Основна перевага такої автоматик полягає у тому, що вони можуть надіслати вам повідомлення на смартфон у випадоку спроби злому. Такий варіант ми рекомендуємо власникам кооперативних гаражів.

Принцип роботи системи настільки простий, що з її керуванням впорається навіть дитина.

Види приводів

Традиційно автоматика для гаражних воріт поділяють на два види:

  • стельові: найкраще підходять для монтажу на секційні підйомні гаражні ворота у приватному секторі. Такі моделі добре функціонують в умовах невеликих навантажень. Найкраще підбирати ті, що мають показники інтенсивності від 30% та тягового зусилля від 500Н.
  • вальні: такі системи потужніші, через що найчастіше використовуються на промислових об'єктах. Обираючи автоматику для гаражних воріт з таким приводом зверніть увагу на показники інтенсивності використання та тягового зусилля. Вони повинні бути від 50% та від 60 Н відповідно.

Приклад готового комплекту автоматичної системи для гаражних воріт

 

Види передач для приводів

Електропривід кріпиться на спеціальну напрямну шину, в основі роботи якої лежить передача. У своючергу вона може бути:

  • ланцюговою: зносостійка та надійна, здатна підняти ворота вагою понад 100 кг;
  • ремінна: термін експлуатації нижчий, ніж в ланцюгової. Проте, вона не потребує додаткової змазки та працює безшумно. Останній критерій зазвичай є важливим для власників приватних будинків.

На що варто звернути увагу при покупці?

1. Інтенсивність навантаження: показник вимірюється у відсотках й визначає ступінь завантаження приводу автоматики. Для прикладу, власники приватних будинків, зазвичай, відкривають та закривають ворота не частіше 10 разів на день. З точки зору експлуатації, це низька інтенсивність навантаження, тому можна обирати автоматику розраховану на 30%. Якщо ж ви власник  промислового об'єкта, де за день можуть проїжджати  десятки автівок - вам потрібна автоматична система з високою інтенсивністю навантаження.

2.  Тягове зусилля:  чим цей показник більший – тим важчі ворота може підняти система. Важливо розрахувати його так, щоб він був більшим на 25%, ніж фактична вага гаражних воріт.

3. Робоча температура: цей показник вказує робочий температурний діапазон автоматики гаражних воріт. Якщо температура зовнішнього середовища перевищить дану межу система може працювати не корректно (або взагалі не працювати при сильному відхиленні від діапазону).

4. Можливість переходу на ручний режим: сьогодні рідко коли трапляється, щоб пропала електрика в будинку. Але, тим не менш, такі випадки деколи мають місце бути. Тому радимо  одразу ж встановити комплект автоматики з можливим переходом на ручний режим.

5. Електроживлення: цей показник потрібен для розрахунку кількості енергії, що споживатиме система. Найчастіше на нього звертають увагу власники промислових підприємств, де економія на електроенергії може бути відчутною.

Найкращі виробники автоматики для гаражних воріт

BFT, Gant, Nice, Roger, Erreka, - виробники, яким точно можна довіряти. Автоматичні системи цих брендів добре зарекомендували себе як у звичайних, так і в промислових гаражах. До речі, дві з представлених фірм розташовані у Китаї. Тому тут не працює принцип китайське, а отже неякісне.

Найкращим способом перевірити чи перед вами оригінальна продукція – попросити сертифікат якості. Якщойого немає - перед вами підроблена система. Від покупки такої конструкції краще відмовитися.

Яка Вартість Автоматики для гаражних воріт?

Для звичайної автоматики для гаражних воріт ціновий діапазон коливається від 2900 до 9500 грн. Вартість систем для промислових гаражів стартує від 6900 грн. До витрат також рекомендуємо додати послуги майстра з установки у вашому регіоні.

Де придбати автоматику для гаражних воріт?

Коли мова йде про облаштування гаражу, де купляти - має особливе значення. Адже тільки в надійних магазинах можна розраховувати на якісну продукцію. Відтак, купуючи у нас, ви отримаєте сертифіковану автоматичну систему для гаражних воріт, що влаштує вас на всі 100%. В каталозі представлені надійні конструкції, які зручно використовувати й щонайголовніше - вони довго прослужать. Не вірите? Тоді, замовте у нас автоматику й переконайтеся у цьому самі. Якщо вона вас не влаштує - ми повернемо гроші протягом 30 днів.

Вгору
,