Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Все для Вашого комфорту
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–16:00

0
Мій кошик

Секційних

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Автоматика для секційних гаражних воріт являє собою цілу систему пристроїв, спільна робота яких забезпечує дистанційне керування і контроль. Різноманітність складових варіюється від базових комплектуючих до допоміжних аксесуарів.

В інтернет-магазині Agramant наданий широкий асортимент товарів, що може з легкістю збити з пантелику людей, які не знаються на таких системах. Тому сміливо звертайтеся до наших консультантів, які з радістю допоможуть замовити необхідні аксесуари.

З чого складається автоматика для секційних гаражних воріт

Автоматика для гаражних воріт складається з різних комплектуючих. Вони являють собою набір пристроїв, спеціально підібраних під типи і розміри полотен. Вибір комплекту не складає особливих труднощів: необхідно всього лише визначитися з маркою виробника і знайти необхідні елементи. У нас в каталозі можна купити аксесуари від ведучих виробників Європи та Китаю.

Комплект автоматики для секційних воріт підбирається по висоті і площі. До того ж важливою технічною характеристикою є інтенсивність використання. Існують набори як для побутового призначення, коли на день полотно відкриваються лише пару разів, так і для промислового, де ворота відкриваються більше 4-х раз на день.

Особливості комплектів автоматики для секційних воріт

Головна особливість комплекту – це його цілісність. Незважаючи на те, що у різних виробників склад комплектів може відрізнятися, всі вони покликані забезпечити повноцінну роботу секційної автоматики. Невід'ємними складовими комплекту є електропривід і пульт дистанційного керування. Також існують повні комплекти, в яких додані аксесуари, включаючи фотоелементи і сигнальну лампу для воріт.

Ми пропонуємо купити автоматику для секційних гаражних воріт в Україні за цінами виробника. Приводи таких систем витримують в середньому 15-25 тисяч циклів відкривання і закривання, так що служать вони близько 10 років. Саме обладнання завдяки тому, що воно монтується під стелею, не займає місце в гаражі і не заважає проїзду машини.

Вгору
,