Фотоелементи GANT IR 30М

Код товара: AV-000122
Наявність:  В наявності
  • Дальність дії, .. 12
  • Електроживлення.. 12
775 грн 636 грн -18%

Фотоелементи GANT IR-30M - комплект універсальних фотоелементів, що складається з двох компактних датчиків - ІК-приймача та ІК-передавача.

Фотоелементи або датчики для воріт відносяться до захисного спорядження, їх основне призначення - уникнути закривання стулки воріт в момент знаходження в прорізі перешкоди (наприклад, автомобіля, людини або іншого предмета). Багато хто сприймає фотоелементи як засіб від травматизму людей. Але це справедливо більше до автоматичних шлагбаумів, удар від яких опускається по інерції стріли може привезти до струсу мозку (якщо він є). У разі відкатних або секційних воріт ми не стикалися з випадками травматизму, так як швидкість руху стулок невисокі (10-20см в секунду), та й зусилля на двигуні зазвичай обмежується платою управління, а деякі моделі мають функцію виявлення перешкод. Швидкість настільки невисока, що Ви можете спокійно відійти, щоб не перешкоджати руху воріт. На практиці що б потрапити під рухомі ворота, бажано спеціально лягти на шляху їх слідування. Але навіть в такому випадку грамотно налаштована апаратура по зусиллю не повинна привести до травм.

В принципі вся автоматика для воріт може працювати як з фотоелементами, так і без. Так чи потрібні вони?

Потрібні. Вартість фотоелементів GANT IR-30M невисока і не перевищує двадцяти-тридцяти доларів. Уявіть собі, що Ви змушене зупинилися в отворі воріт через перешкоди, а ворота почали закриватися через активну послугу автоматичного закривання, випадкового натискання на кнопку пульта Вами або Вашими родичами, колегами. Як результат - пошкоджене крило, двері або бампер, ремонт з фарбуванням якого легко потягне на суму не менше сотні доларів.

Фотоелементи GANT IR-30M служать для оповіщення про знаходження автомобіля чи іншого об'єкта на оптичної осі між ІК-приймачем (RX) і ІК-передавачем (TX). Дальність дії комплекту фотоелементів GANT IR 30M до 12 метрів.

Фотоелементи є універсальними і можуть бути підключені до автоматики для воріт і шлагбаума різних виробників (Gant, Nice, Came, Faac, An-Motors, BFT, Doorhan і ін.)

  • Дальність дії, м 12
  • Електроживлення, В 12

Найпопулярніші товари

Рекомендовані товари

Фотоелементи GANT IR 30М

775 грн 636 грн

Зубчаста рейка Gant 8 мм

264 грн 218 грн

Кнопочний пульт Gant

434 грн 341 грн

Фотоелементи GANT IR 33

775 грн 636 грн

Приймач Gant REC 2M зовнішній

775 грн 636 грн

Фотоелементи GANT IR-W 12 безпровідні

1 395 грн 1 147 грн

Відгуки про товар

Написати відгук

    Погано           Добре