Фотоелементи GANT IR 33

Код товара: AV-000123
Наявність:  В наявності
  • Дальність дії, .. 15
  • Електроживлення.. 12/24
  • Клас захисту IP54
775 грн 636 грн -18%

Фотоелементи Gant IR33, корпус яких виконаний з протиударного полікарбонату забезпечать максимальний термін служби і ударостійкість.

Пара синхронізуючих фотоелементів безпеки Gant IR33 (приймач і передавач) має передові технології: противобліковий контур з автоматичною синхронізацією між декількома парами фотоелементів попереджає виникнення перешкод з іншими пристроями безпеки, не чутливі до перешкод від сонячних променів, можуть встановлюватися на стіну без виконання додаткових отворів або жолобів.

Для забезпечення додаткової безпеки автоматичних воріт рекомендується встановлювати фотоелементи. Сам по собі привід, навіть ідеально підібраний, не може гарантувати безпеку при роботі автоматичних воріт. Для цих цілей використовуються фотоелементи. Фотоелементи, як очі воріт негайно зупинять роботу приводу в тому випадку, якщо в їх поле зору знаходиться перешкода, і змінять напрямок руху воріт на протилежне. Це ідеальне рішення для захисту дітей і тварин.

Для безпечної експлуатації рекомендується встановлювати кілька пар фотоелементів. Одну пару безпосередньо в отворі відкатних або гаражних секційних воріт. У разі автоматизації розгорнутих воріт фотоелементи можна встановити поза отвору на спеціальних стійках. Іншу пару фотоелементів рекомендується встановлювати поза воротного отвору, але в зоні руху полотна воріт.

  • Дальність дії, м 15
  • Електроживлення, В 12/24
  • Клас захисту IP54

Найпопулярніші товари

Рекомендовані товари

Фотоелементи GANT IR 33

775 грн 636 грн

Приймач Gant REC 2M зовнішній

775 грн 636 грн

Фотоелементи GANT IR-W 12 безпровідні

1 395 грн 1 147 грн

Зубчаста рейка Gant 8 мм

264 грн 218 грн

Фотоелементи GANT IR 30М

775 грн 636 грн

Відгуки про товар

Написати відгук

    Погано           Добре