Приймач Nice Oxi BD зі зворотним звязком

Виробник: Nice (Італія)
Код товара: AV-001420
Наявність:  В наявності
1 628 грн

Приймач Nice двосторонній, з функціями системи Opera. Oxi BD сумісний з усіма панелями управління Nice, оснащеними розеткою SM, завдяки чому можна отримати двонаправленость існуючої автоматики Nice.

Особливості:

  • Ергономіка

Зручне і практичне розташування антенних роз'ємів, кнопки і світлодіодів програмування.

  • Максимальна гнучкість

Зберігає до 750 двосторонніх передавачів або 1024 односторонніх передавачів. Oxi BD-радіоприймачі можуть використовувати сигнальне реле, таким чином збільшуючи робочий діапазон радіопередавачів Nice і інших двосторонніх радіостанцій.

  • Простий в установці

Все, що вам потрібно зробити, це зняти старий одностороннє радіо приймач з блоку управління і замінити його на новий Oxi BD. Сумісний з попередніми версіями плагінів Nice і зовнішніх радіостанцій в однобічному режимі з динамічно змінним кодом.

  • Комфорт.

При двосторонньої радіозв'язку пристрою постійно обмінюються інформацією. Пульт отримує: підтвердження про прийом команди блоком управління, інформацію про стан (відкрито-в дії-закрито), відомості про наявність несправності і необхідності заміни батареї.

  • Безпека.

Захист від клонування і копіювання пультів, за допомогою паралельної прописи пульта в пам'яті приймача і приймача в пам'яті пульта.

  • Зручність.

Приймач OXI BD може транслювати сигнал десяти різним аналогічним приймачам, створюючи мережу з радіусом дії до 500м

Найпопулярніші товари

Рекомендовані товари

Відгуки про товар

Написати відгук

    Погано           Добре