Кількість
|
Вартість
|
||
|
Згідно статистики в Україні на кожну 1000 жителів приходиться близько 250 авто. Це означає, що приблизно четверта частина населення має власний транспорт. Якщо не контролювати такий потік машин – це може призвести до сумних наслідків. Саме тому законодавство регулює швидкість, а промислові підприємства та стоянки встановлюють спеціальні шлагбауми та боларди.
Кому потрібно придбати шлагбаум?
- Власнику підприємства: якщо на вашому підприємстві є велика кількість працівників та прохідна - вам необхідно встановити шлагбаум. Це дозволить охороні контролювати кількість транспорту на території підприємства.
- Уповноваженій особі за безпеку на залізниці:залізничні станції дуже часто пролягають через населені пункти. Коли немає потягів через певну ділянку проїжджають авто, за десять хвилин до проходження потягу закривається шлагбаум і рух транспорту через ділянку припиняється.
- Власнику будь-якого іншого об'єкта: в цілях безпеки шлагбауми можна встановлювати в приватних котеджах, на території невеликих підприємств та інших об'єктах.
- Власнику платних стоянок: незалежно від місця знаходження і кількості клієнтів, платні стоянки повинні бути обладнанні автоматизованими шлагбаумами. Це робиться в цілях безпеки та контролю руху транспорту.
Кому потрібно придбати боларди?
- Власникам великих підприємств: на їх території зазвичай облаштовують стоянку для співробітників. Контроль місць без спеціальних болардів здійснювати практично неможливо.
- Власникам стоянок: тут боларди в апріорі повинні бути. Без них неможливо грамотно скласти систему паркування та забезпечити безпеку клієнтам.
- Власникам торгових центрів, магазинів, тощо: будь-який об'єкт, біля якого паркується понад 10 машин, мусить бути облаштований болардами. Це робиться в цілях безпеки.
Найпростіший приклад встановлених автоматичних болардів.
Як обрати шлагбаум?
Методика підбору автоматичних шлагбаумів дуже проста:
- Виміряти ширину в'їзду – частина дорожнього полотна, по якій здійснюється рух. Також, це може бути відстань від однієї опори до іншої (прохідна будь-якого заводу).
- Підібрати автоматичний шлагбаум з довжиною стрілки, більшою від ширини в'їзду. Так, для ширини в'їзду 4 м підійде стріла довжиною 4,2 м.
- Після того, як обрали довжину стрілки, потрібно звернути увагу на такі параметри: час підйому стріли, кількість робочих циклів за годину, робочий діапазон температур та вихідна напруга. Чим менший час підйому – тим краще, відповідно чим більше циклів за годину може відтворити шлагбаум, тим він кращий. Діапазон робочої температури в Україні рідко коли грає роль. В наших широтах ці показники рідко коли опускаються нижче дозволених меж. Ну і вихідна напруга дозволить вирахувати скільки потрібно затратити електроенергії на обслуговування шлагбауму.
- Після того, як ви все врахували та підібрали – можна замовити конструкцію. В цьому питанні ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами.
- Встановити автоматичний шлагбаум у потрібній ділянці. Цю роботу потрібно довірити майстру, що спеціалізується на встановленні подібних конструкцій.
Як обрати автоматичний болард?
Прогрес не стоїть на місці. Сьогодні контролювати рух транспорту можна не загромаджуючи простір бетонними стовпами. Достатньо встановити автоматичні боларди, які можна вводити в дію по мірі необхідності.
Обирають такі боларди впершу чергу орієнтуючись на їх висоту та діаметр. Для прикладу в приватному дворі, щоб огородити певну зону відв'їзду машин достатньо встановити боларди висотою 700 мм та діаметром 200 мм. Для стоянок, підземного паркінгу та інших місць ми рекомендуємо встановити ширші системи.
Велику роль при виборі також грає інтенсивність використання або ж максимально допустима кількість циклів (відкрити-закрити) на одну добу. Чим більше машин проїжджає за добу – тим цей показник повинен бути вищим.
Останнім показником, на який радимо звернутиу вагу є час відкривання. Чим швидше відкривається автоматичний стовп – тим краще.
Важливо: це далеко не всі технічні параметри болардів. Більшість з них потрібно точно вираховувати ще до покупки. Зазвичай це роблять технічні спеціалісти чи інженери підприємства. Також, ви можете залучити сторонніх спеціалістів.
Скільки коштують автоматичні шлагбауми та боларди?
Вартість автоматичних шлагбаумів в Україні стартує від 18 000 гривень. В середньому на покупку та встановлення одного потрібно витратити 25 000 грн.
Вартість автоматичних болардів коливається в межах 35 000 - 45 000 грн. Як правило, дорожчі конструкції дозволяють керувати більшою кількістю болардів одночасно.
Чи можна встановити шлагбаум/болард самостійно?
В 95% випадків зробити це самостійно неможливо. Конструкція в будь-якому разі передбачає наявність спеціальних технічних навичок, якими наділений далеко не кожен спеціаліст.
Скільки служать подібні системи?
Термін експлуатації автоматичних шлагбаумів та болардів від 20 років. Щоб система прослужила довше необхідно регулярно здійснювати технічний огляд (хоча б один раз на рік).
Чи безпечно замовляти шлагбауми/боларди в інтернет-магазинах?
Так, якщо ви оберете надійний магазин, який готовий нести відповідальність за якість конструкції та її збереження під час доставки.
Де придбати шлагбаум/болард?
Час - наш найцінніший ресурс. Тому, покупки завжди доцільніше робити в онлайн режимі. Навіть коли мова йде про такі складні системи, як автоматичні шлагбауми та боларди. Замовляючи у нас, ви може бути на 100% впевненими в якості системи.
Ми надамо вам сертифікат якості на будь-яку систему з каталогу. Також, співпрацюючи з нами, ви можете повернути автоматичну систему протягом 30 днів, якщо та виявилась неякісною. Цього недостатньо щоб співпрацювати з нами? Тоді, подивіться на наші ціни. Ми встановили максимально лояльну вартість на кожну систему з каталогу.