23 833 грн
|
|
23 833 грн
|
платежі
по 11 917 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Назва комплекту | Склад комплекту |
Standart |
|
Max |
|
Max + |
|
Вага воріт, кг | 2000 |
---|---|
Потужність, Вт | 800 |
Напруга двигуна, В | 230 |
Напруга живлення, В | 230 |
Інтенсивність використання | Напівінтенсивне |
Тип кінцевого вимикача | Магнітний |
Швидкість відкривання, м/хв | 12 |
✅ Самовивіз з відділень поштових операторів - за тарифами перевізника
✅ Доставка кур'єром - за тарифами перевізника
Готівкою, VISA/Mastercard, GooglePay, ApplePay
Гарантія від виробника від 1 до 3 років.
1. Цей привід має потужний двигун, який дозволяє без особливих зусиль переміщати ворота в будь-яку погоду. Це особливо важливо для України, де у деяких регіонах температура може опускатися до -30°С.
2. Привід має супернадійний металевий редуктор в масляній ванні, на який виробник дає десятирічну гарантію.
3. Магнітні кінцеві вимикачі гарантують правильну роботу обладнання в будь-яких кліматичних умовах, включаючи літо і зиму.
4. Крім того, плата управління проста і зрозуміла, що дозволяє встановити автоматичну систему на ворота самостійно, заощадивши на оплаті послуг сторонньої організації приблизно 50 €.
5. Привід має гарантію на 5 років, а редуктор - на 10 років, що є найбільш тривалим терміном гарантії на ринку ворітної техніки.
1. Покрокова інструкція. Ми створили зрозумілу та докладну інструкцію, враховуючи усі можливі деталі. Завдяки нашій інструкції будь-який користувач, який має навички роботи з зварювальним апаратом, може легко встановити автоматику.
2. Ми пропонуємо безкоштовну доставку до вашого міста з оплатою при отриманні. Якщо ви замовляєте товар по телефону, ми відправляємо його на найближче відділення транспортної компанії у вашому місті. Оплату здійснюєте ви тільки після того, як перевірите товар і переконаєтесь, що він відповідає вашим очікуванням. Вам не доведеться платити ні за доставку вантажу, ні за відправку грошей. Ми беремо на себе всі витрати. Ви платите тільки за товар.
3. Дарунок для уважних відвідувачів нашого сайту - пульт або один метр зубчастої рейки. Щоб отримати його, достатньо процитувати фразу "Бонус від сайту Аграмант". Наші менеджери з радістю додадуть до вашого замовлення додатковий пульт або метр рейки.
1. Передпродажну підготовку. Вам не потрібно нічого налаштовувати - достатньо просто встановити привід та підключити його до мережі, а пульти вже будуть підшиті.
2. Наша автоматика супроводжується детальним керівництвом по монтажу, розробленим на основі власного досвіду. Кожен крок ілюстрований та детально описаний, щоб забезпечити максимальну зручність встановлення.
У комплекті є привід, два пульти управління, монтажна основа зі сталі, магнітні кінцеві вимикачі, ключ розблокування та всі необхідні кріпильні елементи.
У коробці міститься комплект для електроприводу, який включає в себе сам привід, монтажну основу, комплект кріплення та ключі для ручного розблокування. Основним елементом комплекту є електропривод, який має великі розміри та є дуже важким. Корпус, виготовлений з алюмінію і забарвлених в різні відтінки сірого кольору. Така колірна гамма була обрана, оскільки сірий колір не вигоряє на сонці і є стійким до впливу часу. Інші деталі комплекту виконують допоміжну функцію і можуть не бути необхідними в деяких випадках.
В нижній частині передньої частини корпусу розташована замкова щілина, яка дозволяє отримати доступ до механізму ручного розблокування приводу, якщо ворота не можуть бути відкриті за допомогою електричного приводу. В комплекті з приводом надаються два ключі для цього замка.
Під кришкою корпусу у верхній частині знаходиться блок управління у власному захисному кожусі. Він покривається в сторону, звільняючи доступ до електродвигуна і інших вузлів механізму:
Таке рішення дозволяє не знімати блок управління, коли потрібно відрегулювати необхідне тягове зусилля мотора або провести техогляд. Горизонтальне розташування плати управління спрощує її налаштування, оскільки все добре видно, а захисний корпус блоку обтічної форми надійно захищає струмопровідні доріжки плати від пошкодження конденсатом і пилом. Справа в тому, що під час роботи двигуна під корпусом приводу внаслідок різниці температур неминуче утворюється конденсат, який може збиратися в краплі і падати вниз.
Усередині корпусу блоку управління крім плати знаходяться вбудований радіоприймач, що працює на частоті 433,92МГц і пусковий конденсатор на 25мкФ. В основному сучасні електроприводи виробники оснащують складними електронними платами управління з неймовірною кількістю непотрібних функцій, які не просто ускладнюють механізм, але і підвищують ризик поломок і помилок при монтажі. Крім того, електронні плати вельми чутливі до перепадів напруги в мережі, що в нашій країні трапляється досить часто. В цьому випадку настройки обнуляються і Вам кожен раз потрібно виставляти їх заново, а значить викликати фахівця і оплачувати його послуги.
Налаштовується один раз - їй не страшні перепади напруги і гроза, а якщо захочете щось змінити, все буде просто, оскільки на ній всього одна кнопка, чотири резистора, і три DIP-перемикача:
За допомогою кнопки CODE в пам'ять приймача записуються пульти дистанційного керування.
DIP-перемикачами виставляються такі режими роботи:
контроль швидкості на початку роботи;
уповільнення перед зупинкою;
автоматичне закривання воріт (якщо Ви забудете їх закрити).
Резисторами можна регулювати:
Force - потужність двигуна;
Auto - час автоматичного закривання воріт;
Time - час роботи приводу;
VR1 - чутливість датчика виявлення перешкод.
Це оптимальний набір функціоналу плати, який дозволяє налаштувати роботу автоматичної системи в зручному для Вас режимі. Всі інші опції взагалі не потрібні, оскільки ніхто і ніколи ними не користується. Виробник встановив на платі всі необхідні перемички, тому нічого не потрібно настроюватися, а ми в ході передпродажної підготовки виставимо всі необхідні Вам налаштування, і автоматику Ви отримаєте повністю готовою до роботи - підключаєте електроживлення, і все працює з пульта. Більшість наших клієнтів саме так і роблять, тому у Вас взагалі немає необхідності відкривати кришку блоку управління. Якщо ж все-таки одного разу Вашій платі управління знадобиться допомога, причиною може стати хіба що процесор.
В автоматиці інших виробників заміна цієї копійчаної деталі неможлива, вірніше купити її на радіоринку можна, але без необхідної програми, а виробники поставляють в запчастинах процесори тільки разом з платою. Rotelli поставляє процесори окремо, і дефіциту будь-яких запчастин у нас на складі немає. Замінити його, до речі, хвилинна справа - для цього потрібна тільки тонка викрутка. Якщо є питання - можна задавати їх нашому фахівцеві відразу, зателефонувавши по телефону або залишивши свій номер для передзвону.
Електродвигун, який забезпечує рух приводу Rotelli PRO 2000, розташований під блоком управління і працює від змінного струму з напругою 230В, як і сам привід.
Особливістю цього мотора є можливість роботи в інтенсивному режимі, Що характерно для низьковольтних моделей, у яких двигун живиться від постійного струму напругою 24В. Вони не нагріваються під час роботи, тому не вимагають обов'язкових періодів охолодження, але в потужності значно поступаються 230-вольта моделям.
Rotelli PRO 2000 - професійний механізм, Призначений для воріт з будь-якою інтенсивністю руху транспорту. Виробник для цього використовував спеціальну систему охолодження двигуна. На алюмінієвій кришці двигуна є отвір для регулювання зусилля, і сапун для стравлювання надлишкового тиску масла в редукторі:
Зусилля двигуна регулюється за допомогою фрикційної муфти зчеплення, причому для цього нічого не потрібно розбирати: просто утримуєте ключем на чотирнадцять вал двигуна, щоб він не прокручувався, і шестигранником виставляєте бажаний параметр. Якщо крутити шестигранник за годинниковою стрілкою, зусилля буде збільшуватися, а якщо проти годинникової стрілки - зменшуватися.
Це робиться для безпеки роботи автоматичної системи: Ви виставляєте зусилля, необхідне для переміщення воріт з певною вагою, а якщо стулка упреться в перешкоду, зусилля збільшиться, але двигун не буде напружуватися, щоб закрити-таки ворота, оскільки муфта просто пробуксує і рух зупиниться. Така система безпеки забезпечується особливою будовою ротора даного електродвигуна - він не монолітний, як в інших приводах. З'єднання вала з ротором здійснюється за допомогою фрикциона - на фото накладка гірчичного кольору:
Дві сталеві тарілочки притискає до фрикційних накладок сталева пружина, що забезпечує належний рівень зчеплення. Щось на-кшталт диска зчеплення в автомобілі. Ще однією особливістю даної моделі приводу є редуктор в масляній ванні, відповідно цю ванну приймає і двигун, тому тертя тарілочок з ротором відбувається в маслі, що практично зводить до нуля знос цього вузла. Прямо на валу двигуна нарізаний сталевий черв'як, який обертає провідну шестерню редуктора, і така єдина конструкція забезпечує високу міцність вузла. Сам ротор обертається на двох закритих шарикопідшипниках 6303 виробництва компанії ERI (Італія). Вони славляться своєю надійністю і високим класом точності, що забезпечує значний ресурс роботи.
Статор двигуна з мідними обмотками можна сказати купається в маслі, яким заповнений картер.
Під час роботи мотора це масло нагрівається, що підвищує атмосферний тиск всередині редуктора. Якщо тиск не стравлювати, рівень масла підніметься і воно потече через сальники. Заме для цього в кришці корпусу двигуна передбачений спеціальний клапан - сапун:
Ми розібрали двигун, і переконалися в його надійній конструкції, а також побачили його значні габарити.
У моделі застосований редуктор черв'ячного типу. Назва походить від гвинта на валу двигуна, що зовні нагадує черв'яка. Цей гвинт-черв'як обертає внутрішню шестерню - вона на фото більша. Весь вузол складається з двох шестерень, одна з яких (зовнішня) надає руху ворота шляхом зчеплення з зубцями зубчастої рейки, закріпленої безпосередньо на стулці. Вона виконана із загартованої сталі з анодованим захисним покриттям. У відомої шестерні 16 зубів з модулем 4 мм (М4), і вона з'єднується з вихідним валом за допомогою стопорного кільця і шпонки.
Друга шестерня є провідною (її обертає черв'як на валу двигуна), вона з'єднана з втулкою вихідного вала. Жорстке з'єднання цих деталей блокує механізм, коли двигун не працює. Це дозволяє обійтися без замка на воротах, оскільки відкрити їх без запуску автоматики неможливо.
На внутрішньої шестірні добре видно чотири фрезерованих паза, в яких сидять сталеві кульки, а на втулці передбачені посадочні місця, в які ці кульки заходять:
Звертаю Вашу увагу на сліди мінливості на тій частині втулки, в яку входять кульки - це результат гарту вузла струмами високої частоти для надання йому особливої міцності. Справа в тому, що для роботи воріт в автоматичному режимі потрібно, щоб зубчасті передачі залишалися в жорсткому зачепленні, і шестерні могли обертатися тільки зусиллям двигуна, тобто внутрішня шестерня і втулка повинні бути з'єднані нерухомо. Коли потрібно відкрити ворота вручну, в даному вузлі відбувається розчеплення, і шестерні можуть обертатися вільно. Після повернення механізму в автоматичний режим (важіль розблокування закривається), пружина знову притисне провідну шестерню до втулки, але потрапляння кульок саме в свої пази буває хіба що випадковим - в основному не потрапляють.
Якщо в цей момент включити мотор, кульки влетять в свої посадочні місця на високих оборотах, тому перед початком роботи приводу ворота слід трохи покачати, щоб кульки знайшли свої місця. Іноді користувачі забувають це зробити, і цей вузол отримує серйозний удар.
Ми неодноразово обговорювали плюси магнітних кінцевиків в порівнянні з механічними.
Механічний кінцевик - це пружинка, затиснута між двома кнопочками. Коли пружинка впирається в металеву лапку, яка ставиться на зубчастої рейки, то натискає на кнопочку і відключає двигун.
І ви відразу можете зрозуміти недолік такої системи - якщо взимку на зубчастій рейці буде сніг і лід, то пружинка буде в нього упиратися і думати що це упор. За фактом ворота відкриватися не будуть, і вам доведеться виходити з машини і чистити сніг.
Іноді кнопочки підмерзають (особливо коли з вечора дощ, а з ранку мороз), в такому випадку їх потрібно відігріти за допомогою звичайного жіночого фена. Трапляється це не часто, але все одно не приємно.
А ось так виглядає інший тип кінцевика - магнітний. Це геркон - контакти які знаходяться в вакуумі, коли до них підходить магніт, від'єднує їх і двигун відключається.
Такий тип кінцевика просто відмінно зарекомендував себе в українських умовах так як він надійно працює в будь-яку погоду і зовсім не боїться ні снігу ні льоду.
Хоча сама по собі технологія геркона дорожча ніж «механічний кінцевик», але зате більш надійна і не залежить від погодних умов.
Так само варто відзначити магніти, якими комплектується ця модель - вони виконані на «П'ять з плюсом». Чому - так просто в них досить сильний магніт, тобто він спрацює в будь-яких умовах, навіть якщо ви поставите його далі ніж потрібно від приводу. Але найголовніше що кронштейни металеві. Вони не зламаються коли ви будете чистити сніг. Як часто буває з пластиковими аналогами.
Ось так виглядають магніти.