Раніше я не рекомендував клієнтам встановлювати автоматику. Замовляли – комплектували, не замовляли – лишали комплектацію без неї.

Але згодом я переглянув своє ставлення до автоматики.

Вона мінімум вдвічі збільшує строк служби ключових механізмів воріт. З нею немає ривків. Ворота не стукають у крайніх положеннях, бо можно запрограмувати верхню і нижню точку.

Автоматика – це зручно. Дощ, вітер, сніг? Вам все одно, бо ворота можна відкрити дистанційно з відстані до 40 метрів не виходячи з авто.

Якщо ворота у дворі, з автоматикою можна обійтись без замків.

Автоматика доступна. Коштує від 140 до 997 евро і підбирається по параметрах воріт.

А яка автоматика краща?

Досі наші клієнти не мали проблем ані з італійською, ані з китайською.

Вам варто розуміти, що коли ціна автоматики нижче 140 євро, то можуть бути проблеми з якістю.

Наприклад, деталі двигуна будуть не з латуні чи бронзи, а з пластику. І тоді чекай проблем. Такі пропозиції я б навіть не розглядав.

З цікавинок. З’явилися безщіткові двигуни. Їх період експлуатаціі без обслуговування – до 20 років. Але й вартість у два рази вища, починається з 300 євро.

Більше про автоматику Ви можете дізнатися у наших менеджерів, просто залиште заявку на сайті auto-vorota.in.ua або пишіть у відповідь на цей лист.

І пам’ятайте, що монтувати автоматику потім – дорожче. Бо не отримаєте знижку на гуртове замовлення і двічі заплатите за виклик монтажників.