Ворота при закриванні прижали автомобіль

Важливість наявності фотоелементів для воріт і шлагбаумів

Уявимо ситуацію, ви виїзджаєте з гаража і випадково натиснули на кнопку пульта, ворота почали закриватись і вдарили по машині. Подібних ситуацій , в яких ворота можуть пошкодити ваше майно або травмувати дітей чи тварин безліч.

Особливо це актуально в сім’ях, де проживають маленькі діти для житлових територій і для парковок з інтенсивним рухом, якщо мова йде про безпечний проїзд через ворота або шлагбаум.

Щоб запобігти цьому, зберегти кошти на відновлення пошкоджень ми рекомендуємо нашим клієнтам використовувати фотоелементи безпеки.

Фотоэлементы в составе автоматики ворот

Що таке фотоелементи?

Фотоелементи - спеціальні датчики, які призначені для безпеки всіх об'єктів, які можуть потрапити в зону руху, включаючи автомобілі, пішоходів, тварин і сторонні предмети.

Робота фотоелементів ґрунтується на просвічуванні зони руху тонким променем, що йде від передавача на одній стороні проїзду та потрапляє до приймача на іншій стороні проїзду. Якщо промінь перекритий будь-яким об'єктом, автоматика зупинить рух або змінить його напрямок. Це гарантує, що ніякий об'єкт не буде зачеплений стрілою, дверима чи воротами, забезпечуючи максимальну безпеку для автоматики та користувачів. 

Призначення фотоелементів

  • Забезпечення безпеки для мешканців, відвідувачів та користувачів парковки шляхом уникнення закриття стулок або стріли шлагбаума в разі наявності перешкод на певній відстані, таких як люди, тварини або техніка.
  • Можливо налаштувати ворота на автоматичне відкриття або закриття з персональними налаштуваннями, які дозволяють стулкам бути відкритими доти, поки ніхто не перетне інфрачервоний промінь. Конструкція автоматично закриється, а також можна встановити часовий проміжок, після якого ворота закриються автоматично без участі людини.
  • Уникнути зіткнення воріт з автомобілем, який їде за вами. Часто випадає так, що у різних членів сім'ї є доступ до пульта дистанційного керування. Перший водій, який відкриває ворота дистанційно, може не помітити наступного автомобіля за собою. А наступний водій може отримати удар від стулки.
  • Захистити автомобіль від пошкоджень при зупинці в зоні ворітної конструкції. Часто водій, наблизившись до воріт, змушений зупинитись та зачекати, поки відкриються ворота. Після зупинки ворота можуть почати автоматично закриватись, або хтось може випадково натиснути на пульт. Це може призвести до того, що автомобіль буде пошкоджений стулкою ворітної конструкції. Фотоелементи є важливим захисним механізмом, який допомагає уникнути таких непередбачених ситуацій.