Перед тим як здійснювати заміри прорізу необхідно визначитися з типом монтажу, який вам більше підходить, давайте розглянемо їх детальніше.

Накладний монтаж

Накладний монтаж іноді називають таким, оскільки ролети кріпляться зверху на стіну та закривають отвір. Цей метод є дуже популярним, оскільки дозволяє встановлювати ролети на різноманітні типи отворів: прямокутні, арочні, зі скошеними кутами, або з верхньою закругленою частиною. На жаль, при такому монтажі захист від вторгнення може бути менш ефективним, оскільки направляючі можуть бути вразливими. Повноцінний захист направляючих досягається, коли вони встановлюються безпосередньо у проріз.

 

Накладний монтаж зовнішній Накладний монтаж внутрішні

 

 

Як заміряти проєм для накладного монтажу ролет

Для прорахунку ролет необхідно зняти розміри висоти та ширини  прорізу, в якому буде здійснюватися монтаж ролет. Здійснювати заміри потрібно в трьох місцях - по краях, та по середині. Записувати необхідно найбільше значення. 

Висота Ширина

Зверніть увагу: При вимірі врахуйте, щоб ролети в згорнутому вигляді не заважали відкриттю дверей або вікна. А також, щоб безпосередньо над проємом не було розміщено предметів, які будуть заважати встановленню короба. Врахуйте, що нижня планка ролет ніколи не згортається всередину короба (вона має стандартну ширину ламелі).

 

Вбудований монтаж

Якщо при накладному типі монтажу ролет направляючі та короб розміщувалися над проємом, то при вбудованому типі монтажу направляючі та короб монтаються безпосередньо у проємі. Розміщення короба в накладному типі монтажу буває двох типів: коли короб розгорнутий назовні та коли короб розгорнутий всередину.

 

Вбудований монтаж, короб розгорнутий назовні Вбудований монтаж, короб розгорнутий всередину

 

 

Як заміряти проєм для вбудованого монтажу ролет

Для прорахунку ролет необхідно зняти розміри висоти та ширини  прорізу, в якому буде здійснюватися монтаж ролет. Здійснювати заміри потрібно в трьох місцях - по краях, та по середині. Для замовлення необхідно взяти найменше значення, щоб конструкція гарантовано вмістилася в проєм.

Висота Ширина

Зверніть увагу: При вимірі врахуйте, щоб ролети в згорнутому вигляді не заважали відкриттю дверей або вікна. Врахуйте, що нижня планка ролет ніколи не згортається всередину короба (вона має стандартну ширину ламелі).