В результаті руху воріт можуть виникати різні небезпечні ситуації

Сигнальна лампа в системах автоматизації воріт призначена для попередження про рух воріт. Ця лампа може бути розміщена на конструкції воріт або на стовпці, навпроти воріт, і світиться, коли ворота відкриваються або закриваються. Це допомагає водіям бути уважними та попередити можливі небезпеки.
 

Переваги, які надає встановлення сигнальної лампи

  • Безпека. Сигнальна лампа може слугувати сигналом для інших водіїв, що ваші ворота відкриті або закриті. Це дозволяє уникнути аварій, які можуть статися, якщо водій несподівано зіткнеться з відкритими воротами.
  • Зручність. Сигнальна лампа може повідомити вам стан воріт, навіть якщо ви знаходитесь далеко від воріт. Ви можете контролювати їх роботу, що може бути особливо корисним в випадку, коли ворота відкриваються або закриваються автоматично. Особливо це зручно в темну пору дня.

  • Універсальність. В лампу може бути вбудована антена, яка збільшує радіус дії вбудованого приймача, тим самим стає можливо керувати воротами з ще більшої відстані.

  • Надійність. Корпус лампи виготовляється з ударостійкого пластику, що гарантує роботу на протязі багатьох років.

  • Комплексний захист. Крім того, сигнальна лампа може бути використана як засіб безпеки для пішоходів та велосипедистів, які перетинають ділянку, де розташовані ворота. Якщо сигнальна лампа розташована достатньо видимо, то вона може привернути увагу до того, що ворота відкриваються або закриваються, і пішоходам та велосипедистам слід бути особливо обережними. Це може допомогти уникнути небезпеки, пов'язаної з можливістю наїзду на ворота або їхню стулку.

Якщо у вас залишились ще якісь питання, телефонуйте нам або залишайте заявку на вхідний дзвінок, ми залюбки проконсультуємо вас та допоможемо підібрати лампу для ваших воріт або шлагбаума.