Автоматика погнула ворота... З таким питанням звернувся до нас клієнт. 

А все тому що, автоматика була встановлена не на тій висоті. У вас з'явиться логічне запитання:

- На якій висоті ж встановлювати ? 

- Давайте розглянемо всі за і проти.

 

Внизу

У самому низу не рекомендується встановлювати, тому що при відкриванні та закриванні воріт переміщатимуться дроти, які взимку можуть примерзнути і при переміщенні воріт пошкодитися.

Та й постійне знаходження біля землі неминуче призведе до потрапляння всередину приводу вологи, що викликатиме неминучу корозію механічних та електричних частин приводу – він хоч і має захист від попадання вологи, але таке середовище ніяк не допоможе продовжити життя приводу.

 

Вгорі

Розташування у верхній частині створки воріт більш привітне, ніж нижнє, але при недостатній жорсткості створки може призвести до скручення створки воріт в момент закриття, коли привід підтягує створку до упору.

Якщо створка жорстка і добре протистоїть крученню – негативний ефект візуально не буде проявлятися, але в разі слабких створок їх крутить «пропелером», так як сила прикладається зверху, а упор знаходиться внизу.

 

По середині

У нашому випадку найкраще встановити приводи приблизно посередині стулки – приводи будуть на безпечній висоті від льоду та води, і водночас негативний ефект від скручування стулок буде невеликий.


У будь-якому випадку, встановлювати автоматику слід на висоті не менше 500 мм від землі – таким чином зменшується можливість потрапляння вологи всередину обладнання та пошкодження силових кабелів.